Neler Yeni

Anneme Bulaşık Makinesi Almayı Düşünüyorum

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Merhaba arkadaşlar, durum aynı başlıktaki gibi.

Dikkat edilmesi gerekenler:

Marka Farketmez
Renk Farketmez
Güzel Yıkasın
Bardakları çizme gibi bir durum varmış bu olmazsa yada minimumda olursa çok güzel olur.

Bütçe: Kredi kartı ile alacağım bütçe çok farketmez ama bu özellikleri taşıyıp en uygun olanı tercih ederim, 1 veya 1 den fazla öneri yapabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Bütçe sıkıntı değilse Bosch'tan şaşma

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Vestel bulaşık makineleri hakkında olumlu yorumlar var. Modellerini araştırabilirsiniz.
Vestelin hiç bir şeyini önermiyorum aslında garanti bittikten sonra makineler de bitiyor vestel de

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe sıkıntı değilse Bosch'tan şaşma
Benimde kafamda bosch var aslında, ama hangi model neye göre iyi onu bilmiyorum. Devir yükseldikçe iyi mi yada başka ne etkenler var bilmiyorum

NightWish2434

80+ Silver
Benimde kafamda bosch var aslında, ama hangi model neye göre iyi onu bilmiyorum. Devir yükseldikçe iyi mi yada başka ne etkenler var bilmiyorum
hocam bulursanız benide etiketlermisiniz? bu arada bosch aşırı sağlam şuan evde 25 yıllık bosch bulaşık makinesi var hala ilk günki gibi çalışıyor. sadece artık modası geçti ve gri renke geçeceğiz.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bulursanız benide etiketlermisiniz? bu arada bosch aşırı sağlam şuan evde 25 yıllık bosch bulaşık makinesi var hala ilk günki gibi çalışıyor. sadece artık modası geçti ve gri renke geçeceğiz.
Tabii bulursam haber veririm hocam hayırlısı.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,405
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Merhaba arkadaşlar, durum aynı başlıktaki gibi.

Dikkat edilmesi gerekenler:

Marka Farketmez
Renk Farketmez
Güzel Yıkasın
Bardakları çizme gibi bir durum varmış bu olmazsa yada minimumda olursa çok güzel olur.

Bütçe: Kredi kartı ile alacağım bütçe çok farketmez ama bu özellikleri taşıyıp en uygun olanı tercih ederim, 1 veya 1 den fazla öneri yapabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim.
Bosch arcelik gibi markalardan bakin hocam

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Hocam çok fazla beyaz eşya kullanmış biri olarak Vestel Beko arcelikten uzak durun derim. Siemens Bosch gibi markalar hem servis olarak hem de kalite olarak üst duzeyler. Çizme mevzusu hepsinde var ama minimuma indirmek için kaliteli tablet, deterjan kullanmanız lazım.

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Kara Kartal
Ben alman üretimi bosch aldım hiç memmun değilim
Su tüketimi 14 ün üzerinde ürün al + Limonlu Fairy Platinum tablet kullan
Finish tablet kesinlikle kulanma sıvı olanı dahil (sıvı tablet olanı leke bırakıyor katı olanı çiziyor)
Program sayısına bakarak ürün alma çok büyük hata yaparsın 7 program ürün aldık sadece kullandığımız program 70 C tencere yıkamadır (nedeni fazla su tükettiğinden dolayıdır)

6,5 litre su tüketen ürün kesinlikle alma iyi yıkamaz KANSER eder
9,5 litre su tüketen ürün iyi yıkamaz leke bırakır (Bosch SMS67MI01T kullandığım ürün tavsiye etmem)

Son düzenleme:
Top Bottom