Neler Yeni

Annemi pc almaya ikna edemiyorum

Zexius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Poyraz
Mantıken tüm eğitim hayatını çöp edeceksin anket oluştur 10lu yaşlara dönseniz oyun oynar PC başından kalkmaz mıydınız diye sor
Eğitim sistemi on numaradamı çöp edilecek hocam ayrıca biliyormusunuz bilmem ama pc oyunları ile kendine bir kariyer çizebilir e-spor youtuber twitch ben mesela eğitim hayatımı çöp ettim denemez lise mezunu olacağım ve pc oyunlarında gerçekten ciddi dereceler yapmış hatta bazı takımlara katılmış ve ciddi paralar almış birisiyim ismimi vermek istemiyorum ama oyun diye kestirip attığınız dünya eğitim hayatından daha ciddi paralar kazandırabiliyor tabii ki e-sporcu olmak şans ve risk işidir ama hayatımızda sonuç olarak risk üzerine kurulu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gir yazda çalış paranı topla pcni al
14 yaşında birini çalıştırmazlar parasını yerler 15 minimum alırlar oda minimum

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Eğitim sistemi on numaradamı çöp edilecek hocam ayrıca biliyormusunuz bilmem ama pc oyunları ile kendine bir kariyer çizebilir e-spor youtuber twitch ben mesela eğitim hayatımı çöp ettim denemez lise mezunu olacağım ve pc oyunlarında gerçekten ciddi dereceler yapmış hatta bazı takımlara katılmış ve ciddi paralar almış birisiyim ismimi vermek istemiyorum ama oyun diye kestirip attığınız dünya eğitim hayatından daha ciddi paralar kazandırabiliyor tabii ki e-sporcu olmak şans ve risk işidir ama hayatımızda sonuç olarak risk üzerine kurulu
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 yaşında birini çalıştırmazlar parasını yerler 15 minimum alırlar oda minimum
Kaç tane insan e sporcu oluyor kaç tane insan yayıncı oluyor YouTuber oluyor orana vurursan çok riskli alınabilir bir risk değil ve aile faktörü çok önemli bu işte okul okumanında riskleri yok mu var onu beceremiyor isen geleceği olan bir işçi işine başvursun

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Merhaba 14 yaşındayım orta sona gidiyorum notlarım düşük kendi biriktirdiğim parayla pc almak istiyorum ama annem izin vermiyor nasıl ikna edebilirim? babama desem direk sorarken hayır diycek o yüzden anneme soruyorum
taktiğim şu direkt genel olarak sanırım sontların düşük 2. yazılılara doğru ders çalış yüksek al takdir mi alıyoudn onur al teşekür mü alıyodun takdir al takdir alamadın mı yüksek puanlı teşekür getir teşekür bile mi alamıyorsun teşekür al ve olacak deneme sınavlarından ya kaçın yada onlarada çalış ben böyle ikna ettim daha fazla çalışıcam diyerekten

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Berat fatih
Top Bottom