Neler Yeni

Anterman sonrasi bacak agrisi nasil gecer

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Taha yücel
Uzun süre hareket ettirmezsen bacaklarını çok acı çekersin o yüzden olabildiğince yürümeye çalış, bacaklarını aktif tut.
Şey diye düşünebilirsin, bacağım ağrıyor niye aktif tutayım ne biçim tavsiye falan ama cidden eğer uzun süre hareket etmezse bacakların hareket ettiğin an penguen gibi yürümeye başlarsın. (yaşandı :D)
Doğru dün okulsayken derste uzun süre oturup kalkinca zorlaniyordum yürümekte sonra aciliyordu daha rahat yürüyordum ama bügün farkli bir agri var çok daha fazla agriyor büyük ihtimal dün futbol oynadim diye oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmez. 1 Hafta ördek gibi yürürsün. Sakın arkadaşlarına söyleme. İnadına gelip bacaklarını sıkmasınlar. İstersen acile uğra. Kas gevşetici yaparlar.
Kas gevsetici krem vardi onu sürdüm

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Dün ilk kez bacak anternmani yaptim bgün okula zar zor gittim agriya agriya üstüne bu agriyla futbol maci yaptik beden de. Bugün of gunumdu zaten aksamda okuldan sonra gezmeye gittim baya yürüdüm şuan edeyim baldilarım çok agriypr ayakta bile duramiyorum gercekten duramiyorum adim bile atamiyorum yere düşecek gibi oluyorum yere oturuyprum baldir kaslarım çok agriyor nasil.dindire bilirim
Yarin galiba okula bile gidemiyeceğim. Yarın da gögüs günümdü iyi olursam akşama kadar giderim.

Aciyi dindirmenin cresi yok mu
bahanelere çağrı yok alışma sürecinde normal o ağrılar. dayancan biraz.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
Berk
Düzgün beslenmiyorsundur ve yaptığın anttenmana göre değişir ama en az 6-8 yumurta beyazı yemelisin kasların yenilenmediği için ağrı çekiyorsun

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bu ağrının sebebi 2. Derece kramp olabilir.
Spora yeni başladığımda başıma gelen durum. Özellikle kollarım 1 hafta açılmamıştı. Doktorun vereceği kas gevşetici hap ve krem sorunu 3 güne felan çözer.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Taha yücel
Bu ağrının sebebi 2. Derece kramp olabilir.
Spora yeni başladığımda başıma gelen durum. Özellikle kollarım 1 hafta açılmamıştı. Doktorun vereceği kas gevşetici hap ve krem sorunu 3 güne felan çözer.
Knk bende ilk kol anternmani yapinca kollarim acilmiyordu bacaklarım da ayni şekilde oldu hafif bir de uyuşukluk var agriyam yerde kas gevşetici evde var sürdüm

roosevelt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Tuna Taş
O kadar ağrıması normal değil gelişim ağrısından ziyade incitmiş olabilirsiniz

no-name

80+ Silver
Dünyanın en iyi zevki la bırak geçmesin hamlık ağrısı zaten öyle kremle felan geçmez

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
Oozdmrsm
Evet beyler şikayeti görüyorsunuz. Sizlere tavsiyem bacak gününü atlamayın 🤙🏿💪🏿👍🏿

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Knk bende ilk kol anternmani yapinca kollarim acilmiyordu bacaklarım da ayni şekilde oldu hafif bir de uyuşukluk var agriyam yerde kas gevşetici evde var sürdüm
Hamlıktan dolayı herkeste oluyor açılmama ama doktorun biraz zorlamasıyla bile kımıldama olmayınca teşhisi koymuştu. 😅
Ben boşuna 1 hafta bekledim gevşemedi doktora gittim ilaçlarla 3 güne düzeldi.
Direk doktora gidip sana göre bir ilaç verir. Evde rastgele kullanılanların dozu veya türü yeterli gelmeyebiliyor. Zaten bilinçsiz ilaç kullanımı önerilmez.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Olay basit bir hamlık ağrısı. Biraz mantıklı tavsiye verin lütfen.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Taha yücel
Hamlıktan dolayı herkeste oluyor açılmama ama doktorun biraz zorlamasıyla bile kımıldama olmayınca teşhisi koymuştu. 😅
Ben boşuna 1 hafta bekledim gevşemedi doktora gittim ilaçlarla 3 güne düzeldi.
Direk doktora gidip sana göre bir ilaç verir. Evde rastgele kullanılanların dozu veya türü yeterli gelmeyebiliyor. Zaten bilinçsiz ilaç kullanımı önerilmez.
Kas gevşeticiyi şeyden almiştım kolum acilmadiği zaman kirildi zannedip gitmistim ona vermişlerdi :D olmadi giderom.bi daha

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Knk vallaha bahane deģil tuvalete bile gderken duvarlardan destek alarak gidiyorum dün böyle değildim bugün oldu
bende ilk başladığımda aynı şeyi yaşadım ama gittim yine de iki ayağıma da birden kramp girdi yürüyemedim.

Top Bottom