Neler Yeni

Antimalware Service Executable çok cpu kullanıyor ?

8 çekirdekli işlemcim var yani Anti Malware Service Executable %20’ye kadar cpu kullanıyor. Bu da hem performansı düşürüyor hem sıcaklığı arttırıyor. Herhangi bir virüs olmadığına eminim hep güvenilir yerlerden oyun, program indiririm. Yani neden olabilir ki ?

BeKo'O

80+ Silver
Ekstra Anti-virüs programı kullanıyorsan kapatabilirsin Windows Defender'ı (önermem) ama onun dışında o sürekli olarak CPU kullanıcak bir şey değil ki sadece arada sırada bilgisayar taraması yapar CPU kullanımı artar sonra kapanır zaten.

ofisec

80+
Ekstra Anti-virüs programı kullanıyorsan kapatabilirsin Windows Defender'ı (önermem) ama onun dışında o sürekli olarak CPU kullanıcak bir şey değil ki sadece arada sırada bilgisayar taraması yapar CPU kullanımı artar sonra kapanır zaten.
Sadece merak, neden Defender önerilmiyor?

BeKo'O

80+ Silver
Kaliteli Anti-virüs programları varken sadece defender ile korunmaya çalışmak mantıksız, maalesef çok başarılı değil ve PC'ye ne yüklesen etsen virüs olarak görebiliyor. Sadece Defender kullanacağına indir bir Anti-virüs kafan rahat olsun.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
defender açıken bilgisayara 86 tane virüs girmiş defender hadi gözünden kaçmıştır taratıyım dedim abi diyor bilgisayar süper tertemiz kaspersky a bir giriyorum şaak abi gel virüs malarebytes e bi giriyorum abi şaaaaaak gel virüs bu yüzden defender önermiyoz.

ofisec

80+
Kaliteli Anti-virüs programları varken sadece defender ile korunmaya çalışmak mantıksız, maalesef çok başarılı değil ve PC'ye ne yüklesen etsen virüs olarak görebiliyor. Sadece Defender kullanacağına indir bir Anti-virüs kafan rahat olsun.

defender açıken bilgisayara 86 tane virüs girmiş defender hadi gözünden kaçmıştır taratıyım dedim abi diyor bilgisayar süper tertemiz kaspersky a bir giriyorum şaak abi gel virüs malarebytes e bi giriyorum abi şaaaaaak gel virüs bu yüzden defender önermiyoz.
Kullanıcıdan kullanıcıya değişeceğini düşünüyorum. En az 5 senedir defender dışı kullanımım olmadı. Bilgisayarda en ufak bir belirti veya sıkıntı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,059
Üyeler
142,083
Son üye
kkkkkkkrm
Top Bottom