Neler Yeni

AOC 27" 27G2SPU/BK almaya karar verdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
24 le 27 si aynıymış arkadaşın dediğine göre , aocun farkı şuydu monitör panelinin arkasında ekstra bir aydınlatması vardı o yüzden g24f2 den bir tık daha iyidi haricinde ikisi de alınır , gigabyte ın 27 sini alabilirsin aoc tan daha mantıklı bence de
Hocam nasıl bir aydınlatmadır? Yani AOC'de nasıl bir aydınlatma var?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,924
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Arkadaşlar galiba MSI G2712 konstrast oranı olarak daha iyi ve diğer bu monitörlerden iyi.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,924
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Arkadaşlar galiba MSI G2712 konstrast oranı olarak daha iyi ve diğer bu monitörlerden iyi.
Sanırsam geçenlerde açtığın başka bir konuda 1080p için 27 inc olumsuz olacaktır demiştim.
27 inç istiyorsan illa neden 2k bakmıyorsun? Bütçeden dolayı mı? Eğer öyleyse 2.el seçeneklerine baktın mı 1440p için.?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırsam geçenlerde açtığın başka bir konuda 1080p için 27 inc olumsuz olacaktır demiştim.
27 inç istiyorsan illa neden 2k bakmıyorsun? Bütçeden dolayı mı? Eğer öyleyse 2.el seçeneklerine baktın mı 1440p için.?
Mesela şöyle bir şey .Örnek olsun diye attım. Gerçi güzel bir model response time değerleri harika.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Aslında ben VA'nın daha iyi olduğunun taraflarındayım yine de. Çünkü film izliyorum ve hikaye oyunları oynuyorum. Bunlar için en iyi renkleri VA verir diye düşünüyorum ama arkadaşlar sağolsun benim biraz yanlı ve tutucu olduğumu anlamama yardıımcı oldular, o yüzden IPS alacağım lakin bütçem 6K maksimum.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Aslında ben VA'nın daha iyi olduğunun taraflarındayım yine de. Çünkü film izliyorum ve hikaye oyunları oynuyorum. Bunlar için en iyi renkleri VA verir diye düşünüyorum ama arkadaşlar sağolsun benim biraz yanlı ve tutucu olduğumu anlamama yardıımcı oldular, o yüzden IPS alacağım lakin bütçem 6K maksimum.
Örnek bir link attım bak. 2k 144hz. Bulunduğun şehirde 2.el seçenekleri yok mu gidip elden alabileceğin?

Top Bottom