Neler Yeni

AOC 27" QHD Q27G3XMN vs MSI MAG QHD 275CQRF hangisini almalıyım ?

Co.Bro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan C
VRR açıktı ben bir titreme farkedemedim, Freesync açıkken önceki monitörümde titreme oluyordu, bunda hiç yok. Parlaklık da dahil her şey fabrika ayarlarında şu an, parlaklık default 70 olarak geliyor, daha düşük veya daha yüksek parlaklıkarda titreme oluyor mu diye bakacağım ayrıca.

Ufo testi yaptığımda 170 fps de Ufo çok keskin geldi bana, herhangi bir taşma , ghosting algılayamadım, 85 fps de çok minimal bir ghosting var sanırım.

Link için teşekkürler.

evohan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ev lafcı
VRR açıktı ben bir titreme farkedemedim, Freesync açıkken önceki monitörümde titreme oluyordu, bunda hiç yok. Parlaklık da dahil her şey fabrika ayarlarında şu an, parlaklık default 70 olarak geliyor, daha düşük veya daha yüksek parlaklıkarda titreme oluyor mu diye bakacağım ayrıca.

Ufo testi yaptığımda 170 fps de Ufo çok keskin geldi bana, herhangi bir taşma , ghosting algılayamadım, 85 fps de çok minimal bir ghosting var sanırım.

Link için teşekkürler.
Bişey değil hocam yeni deneyimler oldukça yazarsanız sevinirim, bende yıllardır gsync modüllü TN panel kullanuyorum, IPS deki glow ve düşük siyahlara alışamam diye VA düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,615
Üyeler
141,728
Son üye
onur kırcı
Top Bottom