Neler Yeni

Aoc C27G2U/BK monitör sipariş veriyorum

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Amazondan daha önce sipariş vermiştim lakin 1 adet ölü piksel ve ghosting olduğu için iade etmiştim. Şimdi tekrar aynı monitörden sipariş verip şansımı bir kere daha denemek istiyorum. Sizce bir dahaki modelde ghosting olmama olayı olabilir mi? Bunda da deneyip yine ghosting olursa DELL model monitör alacağım.

Sizce tekrar şansımı denemeli miyim bu monitörle yoksa farklı model mi sipariş edeyim?

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
Amazondan daha önce sipariş vermiştim lakin 1 adet ölü piksel ve ghosting olduğu için iade etmiştim. Şimdi tekrar aynı monitörden sipariş verip şansımı bir kere daha denemek istiyorum. Sizce bir dahaki modelde ghosting olmama olayı olabilir mi? Bunda da deneyip yine ghosting olursa DELL model monitör alacağım.

Sizce tekrar şansımı denemeli miyim bu monitörle yoksa farklı model mi sipariş edeyim?
yani düşük bir ihtimal gibime geliyor benim her üründe aksaklık olabliiyor eğer tekrar aldığınızda yine çıkarsa belirtinki bizde ilerde almayalım 😅

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Kankam ne derlerse desin ben 1600tlye c24g2ae bk yi aldim itopyadan 1600tlye 165hz curved monitor istedigim hersey var monitorde ama ghosting sorunu var dediler aldik yinede sali gunude xbox series s alicam ne kadar ghosting sorunu olursa olsun hosuna gittiyse fiyati iyise al

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani düşük bir ihtimal gibime geliyor benim her üründe aksaklık olabliiyor eğer tekrar aldığınızda yine çıkarsa belirtinki bizde ilerde almayalım 😅
Aynen o yüzden 1 kere daha denemek mantıklı geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam ne derlerse desin ben 1600tlye c24g2ae bk yi aldim itopyadan 1600tlye 165hz curved monitor istedigim hersey var monitorde ama ghosting sorunu var dediler aldik yinede sali gunude xbox series s alicam ne kadar ghosting sorunu olursa olsun hosuna gittiyse fiyati iyise al
Monitör geldiğinde çok hoşuma gitmişti. Gerek tam pivot özelliği, tasarımı ve her oyuna özel modları. Ama ghosting belirgin diye iade etmiştim. Metinleri kaydırırken, webte gezinirken gölge bırakıyordu. Tek kötü yanı buydu. Bir daha deneyeceğim bakalım.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han

Fordon Greeman

80+ Bronze
Eğer ghostingin değişeceği umudunuz varsa bence boşuna sipariş bile vermeyin. Ama almak istiyorsanız başka sebeplerden dolayı alabilirsiniz.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Eğer ghostingin değişeceği umudunuz varsa bence boşuna sipariş bile vermeyin. Ama almak istiyorsanız başka sebeplerden dolayı alabilirsiniz.
Bu model kullanan bazılarına sordum ghosting yok diyorlar. Zamanım bol olduğu için şuan denerim. Zaten halihazırda madencilik yapıyor bilgisayarım şuan sıkıntı yok benim için.

Bunun ardından belki o zamana kadar fiyatı düşer umuduyla bekleyeceğim;

Gigabyte G27FC ya da DELL S2727DGF​

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ghosting VA panellerde daha çok görülüyor. Yani çok bir farkı olmayabilir. Ben 27G2U kullanıyorum herhangi bir konuda sıkıntısını görmedim.

Fordon Greeman

80+ Bronze
Ghosting zaten algılama seviyene göre. Ghosting yok diyen daha öcne daha kötü monitör kullanmıştır belki veya ghostingi fark etme kapasitesi daha azdır belki de. Sen daha çok algılıyorsundur belki. Q27G2U kullanıyorum düz olanı seninkinin. Fark yok özellik olarak. Ben de ghosting hissediyorum az fark edebiliyorum ama benim için çok sorun yaratmıyor yani.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
ghosting rahatsız edici. Bence gözardı edilemeyecek kadar büyük bir sorun.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Bence bunu al

listeme ekledim aga teşekkür ederim.
Ghosting zaten algılama seviyene göre. Ghosting yok diyen daha öcne daha kötü monitör kullanmıştır belki veya ghostingi fark etme kapasitesi daha azdır belki de. Sen daha çok algılıyorsundur belki. Q27G2U kullanıyorum düz olanı seninkinin. Fark yok özellik olarak. Ben de ghosting hissediyorum az fark edebiliyorum ama benim için çok sorun yaratmıyor yani.
Aynen bir de öyle deneyeceğim zaten amazonun 1 ay iade süreci var. 3 hafta tepe tepe kullanırım baktım sorun yaratmıyor belki kullanmaya devam ederim. Dediğin gibi de yapabilirim yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ghosting VA panellerde daha çok görülüyor. Yani çok bir farkı olmayabilir. Ben 27G2U kullanıyorum herhangi bir konuda sıkıntısını görmedim.
ufo testi atabilir misin?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,139
Üyeler
156,732
Son üye
MrSenator
Top Bottom