Neler Yeni

AOC C27G2U/BK Nasıl Bir Monitör?

D3GiSK3N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir TUNA
Arkadaşlar az önce 2050TL'ye başlıktaki BU monitörü aldım. Sizce iyi bir monitör mü? C27G2AE modeli de vardı aynı 100 TL ucuza ama beni etkileyen kısmı sağa sola dönüşü ve yükselip alçalmasıydı, bu modeller arasında keskin bir fark var mı? Pişman olur muyum daha sonra? Kullananlar nasıl yorum yapabilir?
2050TL'ye değer bir monitör mü?

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Arkadaşlar az önce 2050TL'ye başlıktaki BU monitörü aldım. Sizce iyi bir monitör mü? C27G2AE modeli de vardı aynı 100 TL ucuza ama beni etkileyen kısmı sağa sola dönüşü ve yükselip alçalmasıydı, bu modeller arasında keskin bir fark var mı? Pişman olur muyum daha sonra? Kullananlar nasıl yorum yapabilir?
Güzel monitör hayırlı olsun.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Muhammet Trabzon
Ben kullanıyorum hocam. Ne sormak istersen cevaplarım.

valentino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Dursunoğlu
Hocam ben de şu an karar aşamasındayım, dün vatan computera gittim arkadaşımla. İlk karşımıza rampage çıktı, dedik bayağı iyiymiş, sonra almayı düşündüğüm MSI ile rampagei yanyana gördüm, direkt eledim rampage olanı. Hemen yanında, AOC un 27g2u/bk modeli vardı ve renk olarak ikisinden de önde çünkü ips panel ve MSI da 165 hz almak için 100tl ye ekstra kablo alman gerekiyordu MSI yı da elemiş oldum. Benim için hertzten çok renk doygunluğu önemli, bu yüzden bende pazartesi şubeye gidip teslimi almayı düşünüyorum. Şimdiden güle güle kullanın, içiniz rahat olsun.

D3GiSK3N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir TUNA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanıyorum hocam. Ne sormak istersen cevaplarım.
Hocam ghosting yok dimi sizde yoksa bende oluşursa değişim mi talep edeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben de şu an karar aşamasındayım, dün vatan computera gittim arkadaşımla. İlk karşımıza rampage çıktı, dedik bayağı iyiymiş, sonra almayı düşündüğüm MSI ile rampagei yanyana gördüm, direkt eledim rampage olanı. Hemen yanında, AOC un 27g2u/bk modeli vardı ve renk olarak ikisinden de önde çünkü ips panel ve MSI da 165 hz almak için 100tl ye ekstra kablo alman gerekiyordu MSI yı da elemiş oldum. Benim için hertzten çok renk doygunluğu önemli, bu yüzden bende pazartesi şubeye gidip teslimi almayı düşünüyorum. Şimdiden güle güle kullanın, içiniz rahat olsun.
Çok sağolun hocam teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,569
Üyeler
150,511
Son üye
xishou
Top Bottom