Neler Yeni

❌İndirim Bitti! APAYADO K98 Hot-swap Renkli Mekanik Klavye 427,81 TL

Bayramdurmus

80+ Bronze

cornlov

80+ Bronze
e-yooso daha mantıklı geliyor baya bi araştırdım
reddragon ürettiriyor galiba veya satıyor işte her neyse :D

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Erbaş

Bayramdurmus

80+ Bronze

KalWardin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Güzel
Yeni hesap açmaya ilgili detaylı bilgilendirebilecek var mı? Yeni mail hesabı açmaktan aliexpress hesabı açmaya, hatta ödeme yapılan karta, kullanıyorsanız vpn'e vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tugra
Yeni hesap açmaya ilgili detaylı bilgilendirebilecek var mı? Yeni mail hesabı açmaktan aliexpress hesabı açmaya, hatta ödeme yapılan karta, kullanıyorsanız vpn'e vs.
ben herşeyi aynı yaptım hata verdi sonra vpn le dendim oldu 2-3 saat sonra iptol oldu eskiden hemen iptal oluyodu vpnle almayı dene ama iptal olabilir söyliym

BabaVoss7

80+ Silver
Ben son beş sipariştir şöyle yapıyorum iptal almadım şimdilik. Önceden bende de veriyordu. Normal tarayıcıda outlooktan hesap oluşturuyorum. Gizli sekmeden aliex e üye oluyorum ve alışverişi ordan yapıyorum kart tc tel aynı farketmiyor. Genel olarak gizli sekmeden yapın alışverişinizi. Büyük ihtimalle olur daha red almadım. Ama aynı günfe birden fazla şeyde almadım bence buda etkili

Top Bottom