Neler Yeni

Apex Legends 200 ping sorunu

iamkafka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Tanrıverdi
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji ve oyunlar.
Son 2 gündür Apex'te 200 ping alıyorum internetimde bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü diğer fps oyunlarında bir sorun yaşamıyorum. Güncellemeden sonra aşırı kasıyor karakterler donarak hareket ediyor. Bilgisi olan var mı?

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Harun Seyhan
Eğer wifi ile bağlanıyorsan ağdaki tüm diğer cihazları çıkar. Sadece oynadığın bilgisayar bağlı olsun. Diğer cihazlar boşta olsalar bile pinge sebep oluyor. Kendim denedim şu an iyi bende.

iamkafka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Tanrıverdi
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji ve oyunlar.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer wifi ile bağlanıyorsan ağdaki tüm diğer cihazları çıkar. Sadece oynadığın bilgisayar bağlı olsun. Diğer cihazlar boşta olsalar bile pinge sebep oluyor. Kendim denedim şu an iyi bende.
İnternete kablo ile bağlıyım bf 2042, valorant, ea24 vs gibi oyunlarda ping sorunum yok mesela.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Efe Kırmaz
Son 2 gündür Apex'te 200 ping alıyorum internetimde bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü diğer fps oyunlarında bir sorun yaşamıyorum. Güncellemeden sonra aşırı kasıyor karakterler donarak hareket ediyor. Bilgisi olan var mı?
dosyaları doğruladın mı? silip yüklemeyi denedin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
frankfurttan mı bağlanıyor oyun giriş ekranından serverını değiş öyle dene hocam

iamkafka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Tanrıverdi
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji ve oyunlar.
dosyaları doğruladın mı? silip yüklemeyi denedin mi?
Dosyaları 2 kez doğruladım, 1 kez sildim yükledim. Frankfurt1 de ping 54 gösteriyor, oyuna girince 180-200 ping oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
hocam bazen farklı serverlara atabiliyor 100 ms falan görüyorum ben en fazla frankfurttan bağlanırken sizin internetle alaklı bir sorun olabilir oyun yeni güncelleme alınca bu sıkıntılar yaşanıyor donma yavaşlama gibi

Yuuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre
Aynı sorunu internette ararken buldum konuyu sırf cevap vermek için hesap açtım. Dünden beri birden bire 200+ ping vermeye başladı bende de. Frankfurt 1 ve 2 sunucularında deniyorum sunucu seçme ekranında 50-60 ms görünüyor gecikme ama oyuna girince bir anda fırlıyor ve oynanmaz hale geliyor. Türkiye tarafında mı var sıkıntı anlamadım, başka yaşayan yok globalde.

Son düzenleme:

iamkafka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Tanrıverdi
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji ve oyunlar.
Aynı sorunu internette ararken buldum konuyu sırf cevap vermek için hesap açtım. Dünden beri birden bire 200+ ping vermeye başladı bende de. Frankfurt 1 ve 2 sunucularında deniyorum sunucu seçme ekranında 50-60 ms görünüyor gecikme ama oyuna girince bir anda fırlıyor ve oynanmaz hale geliyor. Türkiye tarafında mı var sıkıntı anlamadım, başka yaşayan yok globalde.
Aynı sorunu yaşayan 3 arkadaşım da oldu bugün, sanırım türkiyeyle alakalı bi sorun var. Ek olarak ISS alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum; benimki superonline diğerlerinin türknet ve telekom.
ben manisa arkadaşlarım yalova ankara ve bodrumda.

mysfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan
Selamlar herkese. Sorunu çözebilen oldu mu? Aynı sorun aynı şekilde bendede var. PC ye format atmama rağmen düzelmedi. Superonline kullanıyorum 500mbps. Sadece apex legends te sorun yaşıyorum

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Harun Seyhan
Aynı sorunu yaşayan 3 arkadaşım da oldu bugün, sanırım türkiyeyle alakalı bi sorun var. Ek olarak ISS alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum; benimki superonline diğerlerinin türknet ve telekom.
ben manisa arkadaşlarım yalova ankara ve bodrumda.
Yeni güncelleme geldiğinde bu sorun hep oluyor. Oyun serverlarıyla alakalı bence sizlik bir durum yok.

Yuuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre
Top Bottom