Neler Yeni

Yardım Apple 2022 Macbook M2 Air mı Pro mu?

TahaYigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Taha Yiğit Atasoy
hocam 256 gb alın bence 500 gb olsun diye 4k vermek akıl karı değil
Aynısını düşünüyorum 4k vermek yerine yanımda bi harici ssd taşımayı kabul ediyorum ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ki sürekli taşımama gerek yok çünkü genelde yaptığım yapacağım şeyler bilgisayarda kalcak

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
1 sene monster 512 gblık kullandım o kadar oyun olmasına rağmen hiç bi zaman 150 yi geçmedi ondan bilemedim geçeceğini de düşünmüyorum

4000 lira vermek o kadar az bi depolamaya bence gereksiz diye düşünüyorum
Bence de çok mantıklı değil ama işte dediğim gibi bana göre öyle ama size göre farklı olabilir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
Aynısını düşünüyorum 4k vermek yerine yanımda bi harici ssd taşımayı kabul ediyorum ben

Ki sürekli taşımama gerek yok çünkü genelde yaptığım yapacağım şeyler bilgisayarda kalcak
ben olsam bulut depolamaları kullanırım bana daha mantıklı gelior

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
Hangi rengini almalıyım space gray mi midnight mı?
ben almayı planladığım vakit midnight olarak planlamıştım ama bulabilir misiniz bilmiyorum stokta varsa midnight alın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Oğuzhan Yüksel
Hangi rengini almalıyım space gray mi midnight mıstokta varsa
Harici SSD konusu biraz size kalmış bence. Bilgisayarın bütün zarifliğini ve mobilitesini alıyor gibi geliyor bana. Ama depolama için neden olmasın. Dediğim gibi eğer 4bin TL daha verebilirim derseniz kafanız rahat olur keşke demezsiniz.

Ben LoL oynarken hiç zevk alamıyorum. Ya benim laptopta bir sorun var yada masaüstüne alıştığımız için.
masaüstünde kullandım laptopta bence pc ile alakalı olabilir

Hangi rengini almalıyım space gray mi midnight mı?
midnight blue stoklarda kalmıyor sizin zevkinize bağlı ama gerçek gözle görünün ona göre karar verin bence stoklarda kalmayabiliyor midnigth blue

TahaYigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Taha Yiğit Atasoy
masaüstünde kullandım laptopta bence pc ile alakalı olabilir

midnight blue stoklarda kalmıyor sizin zevkinize bağlı ama gerçek gözle görünün ona göre karar verin bence stoklarda kalmayabiliyor midnigth blue
Uzay grisi alacağım sanırsam çok parmak izi bırakıyor siyah

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Oğuzhan Yüksel
Çok teşekkür ederim ısınır diye almaya korkuyordum ısınma az ise macbook air tercihim olacaktır aynen dediğiniz gibi 16gb olan versiyonu.. 256gb olması benim için bir sorun yapar mı? Bir de lol fps değerleri nasıldı?

Son olarak da dönüştürücü aldınız mı mouse için? Aldıysanız ürün linkini bırakabilir misiniz?
256 gb iş görür bence yanına ssd alırsınız 4.000 TL 512 gb için pahalı onun yerine güzel ssd alınır

Uzay grisi alacağım sanırsam çok parmak izi bırakıyor siyah
evet biraz parmak izi bırakıyor teşhir ürününe bakarken parmak izlerim orda kaldı uzay grisi kullanıyorum ok leke tutan bir yüzeyi yok

• Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

TahaYigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Taha Yiğit Atasoy
256 gb iş görür bence yanına ssd alırsınız 4.000 TL 512 gb için pahalı onun yerine güzel ssd alınır

evet biraz parmak izi bırakıyor teşhir ürününe bakarken parmak izlerim orda kaldı uzay grisi kullanıyorum ok leke tutan bir yüzeyi yok
Hocam bide 16 gb ram yapmam önemli mi 8 alsam geleceğe dönük olarak ne gibi sıkıntılar yaşarım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Oğuzhan Yüksel

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
m2 için koruma

YouTube 8 vs 16 gb m2 air testleri izlerseniz farkı çok rahat anlayabilirsiniz işlem süreleri kısalıyor vs.
Evet evet çok fark yaratıyor. Sadece ram olarak bakmamak lazım Chıp teknolojisi olduğu için çok fark yaratıyor. Ben 8GB alabildim ama 16GB almak vardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,579
Üyeler
141,315
Son üye
GhtBoss
Top Bottom