Neler Yeni

Çözüldü✓ Apple telefonu degistiricez diyor

Emir818.

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Sıfır cihaz diyor fakat kutusu fln olmayacakmış nasıl sıfır oluyor o zaman bilgisi olan varsa yazabilir mi

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Sıfır telefon gelecek. Değişimlerde kutu vermiyorlar. Geçen de kulaklıklarım değişti.Onda da vermediler. Outlet falan diyenleri de sallama.

Tolga1034

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolga Topuz
Benim saatimi değiştirdiler gelen saat üstüne plastik ayran kutusu ile çizildi direk basit çizikte değil bildiğin yarıldı. Değişim veriyolarsa belgeyi al satın aldığın yere gönder onlar versin sana sıfırını.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Son kullanıcı olarak cihazı sıfır mı diye anlamanız bir tık zor hocam.

şahin doğan

80+ Platinum
Değişim cihazları var. Üretimleri farklı. Seri numaraları vs de farklı. Sıfır ürünler ama kutulanıp satılmak için üretilmiyorlar diye biliyorum. Dava, heyet vs işe yaramaz çünkü apple en başından beri böyle yapıyor.

Emir818.

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Değişim cihazları var. Üretimleri farklı. Seri numaraları vs de farklı. Sıfır ürünler ama kutulanıp satılmak için üretilmiyorlar diye biliyorum. Dava, heyet vs işe yaramaz çünkü apple en başından beri böyle yapıyor.
Eski cihazdaki garantiyi değişim cihazına nasıl aktarıyor sıfır ise 2 yıl olması lazım değil mi garanti

şahin doğan

80+ Platinum
Eski cihazdaki garantiyi değişim cihazına nasıl aktarıyor sıfır ise 2 yıl olması lazım değil mi garanti
Hayır 2 yıl değil, eski cihazın ile aynı sürede garantisi oluyor. Cihaz 0, garantisi değil.

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Vesalius
Apple'da değişim cihazları sıfırdır ve kutusuz olarak teslim edilir. Tamir edilmiş, yenilenmiş cihaz verilmez. Verilen cihazların s/n si zaten değişim cihazına özeldir. Değişim cihazı olarak sıfır üretilmiştir. Apple başından beri bu şekilde sıfır değişim cihazı veriyor. Davalık bir konu yok. Memnun olmanız gereken bir durum bu.

Ayrıca değişim cihazının garantisi eğer orijinal cihazınızın garantisi 6 aydan az kalmışsa 6 aydır. Eğer orijinal cihazınızın garantisi 6 aydan uzunsa orijinal cihazınızın garanti süresi kadardır. Örneğin, garantinin bitmesine 1 gün kala cihaz değiştirdiyseniz, değişim cihazının garantisi 6 aydır. Eğer garanti bitimine 1.5 sene kala cihaz değiştirildiyse cihazın garantisi 1.5 senedir.

Top Bottom