Neler Yeni

Araba ehliyeti olan birisi A2 ehliyetini kaça alır?

Darthml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman asaf fındık
21 yaşındayım 18 yaşından beri araba ehliyetim var şimdide motor ehliyeti almak istiyorum a1 almak mantıksız geldiği için A2 istiyorum bildiğim kadarıyla araba ehliyetine sahip insanlar motor ehliyetini daha ucuza alıyor

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Yunus
Şehirden şehire değişiyor sürücü kurslarını arayıp sorabilirsin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Sercan GÖKALP
21 yaşındayım 18 yaşından beri araba ehliyetim var şimdide motor ehliyeti almak istiyorum a1 almak mantıksız geldiği için A2 istiyorum bildiğim kadarıyla araba ehliyetine sahip insanlar motor ehliyetini daha ucuza alıyor
Sen neden direkt a sınıf ehliyet almıyorsun ki 24 yaşına kadar sınır var direkt A sınıfı alıp hepsini kullanabilirsin. Ben geçen gün bir arkadaşımı yönlendirdim öyle bizim akrabaya onun sürücü kursu var o anlattı

Darthml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman asaf fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen neden direkt a sınıf ehliyet almıyorsun ki 24 yaşına kadar sınır var direkt A sınıfı alıp hepsini kullanabilirsin. Ben geçen gün bir arkadaşımı yönlendirdim öyle bizim akrabaya onun sürücü kursu var o anlattı
24 yaşında olsam alırdım zaten

FurkanIIy

80+ Bronze
A ehliyetin sınavları nasıl oluyor hocam.

edit: Hocam A sınıfı alıp hepsini kullanabilirsin deyince ben araba da dahil sandım. Şaşırdım. Ondan böyle yazdım. Tüm motor türlerini kullanabiliyorsun sanırım A ehliyet ile.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Sercan GÖKALP
A ehliyetin sınavları nasıl oluyor hocam
Onu hiç bilmiyorum benim motor ehliyetim yok sadece bir arkadaşımı yönlendirdim bir tanıdığıma. Kaçlık motorla sınav yapıyorlar prosedürleri nedir bilmiyorum ama genel olarak motor sınavları şöyle oluyor sınava giren kişi ön tarafta motorla gidiyor intercome ile bağlantı kuruluyor arka tarafta da komisyon araçla beraber takip ediyor ona direktifler veriyor

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,856
İsim
Metehan Akyalı
A ehliyetin sınavları nasıl oluyor hocam.

edit: Hocam A sınıfı alıp hepsini kullanabilirsin deyince ben araba da dahil sandım. Şaşırdım. Ondan böyle yazdım. Tüm motor türlerini kullanabiliyorsun sanırım A ehliyet ile.
Vitesli motor kullanıyorsunuz. Kurulu olan pistte veya yol, yol kenarı olabilir sekiz falan çiziyorsunuz, slolom yapıyorsunuz, düz çizgiden geçiyorsunuz, birde kaçış manevrası için dubanın dibinden gider halde dodge atıyorsunuz. Sonrasında trafiğe çıkarılıyor, belli bir rotada trafik kurallarına uyarak git gel yapıyorsunuz. Bitti gitti hayırlı olsun.

Top Bottom