Neler Yeni

Araba kullanmayı bilenler buraya

mesutksny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mesut Mustafa Kasney
Merhaba arkadaşlar 15 yaşındayım ama araba kullanmayı bilmiyorum (nasıl süreceğimi fln biliyorumda arabalar hakkında genel bir bilgim yok) bana arabaları öğretebilicek gaziantepte ikamet eden kişiler varmı acaba öğrenmeyi çok istiyorum

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhaba arkadaşlar 15 yaşındayım ama araba kullanmayı bilmiyorum (nasıl süreceğimi fln biliyorumda arabalar hakkında genel bir bilgim yok) bana arabaları öğretebilicek gaziantepte ikamet eden kişiler varmı acaba öğrenmeyi çok istiyorum
hiç kimsenin bununla uğraşacağını düşünmüyorum, birinin öğretmesine gerek yok internet var araştırıp öğrenebilirisn

Hanaz

80+ Silver
Sürücü kursuna git kitapçık var ondan iste (antep gibi bi yerde ters karşılanmassın diye tahmin eduyorum) zaten 2022 basım çogu

arabayı sürmesi kolay ama bence kaldırmasi zor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,781
İsim
uwu
araba otomatikse sıkıntı yok bnde 15 yaşın dayım yarı otomatik sıkıntısız sürüyorum ama manüelde 1. vitesten 5 e nasıl attıysam yani bn manüel kullanamıyorum (ikiside aynı model tek farkı biri manüel diğerininse yarı otomatik olması)
siz atmadan bn atim :)

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
ben kaçıra kaçıra ögrendım çok dayakta yedim ama değdi. sen yapma

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Dostum ilk başta aile üyelerinden birinin sana temelini öğretmesi lazım. Bende gaziantepteyim.

OVERLORD.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Kuruçay
Merak ediyorsan internetten genel bilgileri öğrenebilirsin. Sürücü kursuna gittiğinde sürmeyi zaten öğreniyorsun öncesi pratik yapmaya gerek te yok bence

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,881
İsim
Emre
Discord
necromancerr
araba otomatikse sıkıntı yok bnde 15 yaşın dayım yarı otomatik sıkıntısız sürüyorum ama manüelde 1. vitesten 5 e nasıl attıysam yani bn manüel kullanamıyorum (ikiside aynı model tek farkı biri manüel diğerininse yarı otomatik olması)
siz atmadan bn atim :)

Olabilir yinede atıcam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kaçıra kaçıra ögrendım çok dayakta yedim ama değdi. sen yapma
20000 tl kazık kaldırdınmı zaten arabayı birde vitesleri yanlış atma gerisi kolay

Top Bottom