Neler Yeni

Arabacı dostlarım fd6 mı polo mu

oosman

80+
Bu iki araç arasında hangisini tercih edersiniz ve neden sizlerden fikir istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
2 araçta tarafımda bulundu, 4 yıl FD6 bindim 3 yıldır Polo biniyorum, ufaklığı dışında Polo çok kaliteli ve performanslı bir araba özellikle 1.2 Tsi bak Polo bakarsan,istersen özelden mantıklı birkaç araç atarım. Ama Fd6 aracının en modeli yüksek olanı 2012 yılının 6. ayına kadar, bence 2014 ve üstü Polo bakmalısın.

murpabsar

80+
2. el araç tamamen kumar gibi bişey. Artık rislone ve bor katkısı gibi ürünlerle motordaki çatlak bile tıkanıyor ve 15-20 bin km kadar farkedilmiyor . Yani sonrasında yeni motor yapımı 8-10 bin dolar masraf çıkabiliyor. Diğer bakım masraflarınıda eklersen 15 bin dolara kadar yolun var. Motoruda düzgün yapamazlarsa tekrar tekrar masraf edersin . O nedenle sıfır araç bakmanızı öneririm çünkü türkiyede yaşıyoruz japonyada değil. Japınyadaki usta ile türkiyedeki usta arasında fark var, japonyadaki servislerle türkiyedeki servisler arasında da fark var ...

şahin doğan

80+ Platinum
Polo.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
2. el araç tamamen kumar gibi bişey. Artık rislone ve bor katkısı gibi ürünlerle motordaki çatlak bile tıkanıyor ve 15-20 bin km kadar farkedilmiyor . Yani sonrasında yeni motor yapımı 8-10 bin dolar masraf çıkabiliyor. Diğer bakım masraflarınıda eklersen 15 bin dolara kadar yolun var. Motoruda düzgün yapamazlarsa tekrar tekrar masraf edersin . O nedenle sıfır araç bakmanızı öneririm çünkü türkiyede yaşıyoruz japonyada değil. Japınyadaki usta ile türkiyedeki usta arasında fark var, japonyadaki servislerle türkiyedeki servisler arasında da fark var ...
Dediklerinize katılıyorum ve aşağıya link bırakıyorum böyle ilan yapan ve yayımlayan zihniyetten araba bakmak almak ne diyeyim

Top Bottom