Neler Yeni

Aranıza Yeni Katıldım, Ben Tevfik

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Cengiz
Merhaba arkadaşlar,

Google'da bir konu araştırırken denk geldi burası ve oldukça hoşuma gitti platform. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ben Tevfik, 34 yaşındayım ve Kayseri'de ikamet etmekteyim. Atasay'da çalışıyordum ve 1.5 ay önce istifa ettim. Bisiklet sporu ile ilgileniyorum; bisiklet forum ve cycling sitelerinin sahibiyim.

Bisiklet konusunda yardımcı olmamı gerektirecek herhangi bir durum var ise direkt etiketleyebilirsiniz. Elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım.

Saygılarımla.
gelir gelmez reklamdan banı yedi :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Cengiz
noluyor bu arkadaşa itiraz edemiyor mu? Düzgün birine benziyordu.
İtiraz Hakkı Yok Yeni Üye Olup Kuralları Çiğnemek Büyük Hata Amacının Reklam Olduğu Belli Yani Bizim Gbi Eski Hesaplar Hemen Ban Yemiyor Uzun Süredir Burada Olup Reklam Amacımız Olmadığı İçin

The Semih

80+ Silver
Arkadaş muhtemelen diğer forumlarada yapıyor bunu, yeni bir reklam yapma yöntemi sanırım bu, yapacaksan dürüstçe yap ne bu şekilden şekile girdin burda.

NightWish2434

80+ Silver
Hocam dürüst olmam gerekirse, balataya hiçbir şey sıkmaya gerek yok. Birçok firma sırf pazar olsun diye bu şekilde ürünler çıkartıyor (balata spreyi vb.) fakat hiç gereği yok. Kayseri'de yaşıyor olsaydınız eğer sizi harika bir usta ile tanıştırırdım.
Hocam balata spreyi sıkmadım zaten. Masayı yaglarken aktı ve sıçradı çok yüksek ihtimalle.

Top Bottom