Neler Yeni

Aras kargo hatalı gsm

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Demiral
Arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum hepinize. Ben ınstreet mağazasının internet sitesinden alışveriş yaptım ve dün aras kargo isimli kargo şirketine kargoya verildi. Kargo elime ulaşmadı teslim tarihi bugün gözüküyordu ve hala teslimat şubesine yolda gözüküyor. Ekte bıraktığım gibi hareket ve sms bölümünde hatalı gsm yazıyor bir problem mi var acaba?

Ekler

• Screenshot_20240221-212942~3.png
    Screenshot_20240221-212942~3.png
    71 KB · Hit: 29

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert çetinkaya
Arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum hepinize. Ben ınstreet mağazasının internet sitesinden alışveriş yaptım ve dün aras kargo isimli kargo şirketine kargoya verildi. Kargo elime ulaşmadı teslim tarihi bugün gözüküyordu ve hala teslimat şubesine yolda gözüküyor. Ekte bıraktığım gibi hareket ve sms bölümünde hatalı gsm yazıyor bir problem mi var acaba?
Yanlış numara yazılmış başka bir kargoya sorun bu hocam.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
Klasik Aras Kargo gibi geldi bana. Benim kargom içinde ''Teslim Edildi'' olarak mesaj gelmişti ve TC No'su farklı olan birine teslim edilmiş gözüküyordu. Ertesi gün geldi kargo, sistemi pek önemsemiyorlar sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Demiral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klasik Aras Kargo gibi geldi bana. Benim kargom içinde ''Teslim Edildi'' olarak mesaj gelmişti ve TC No'su farklı olan birine teslim edilmiş gözüküyordu. Ertesi gün geldi kargo, sistemi pek önemsemiyorlar sanırım.
Hocam yani merak edilecek durum yok diyorsunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom