Neler Yeni

Aras kargo saat kaça kadar kargo getiriyor

Arkadaşlar aras kargo saat kaça kadar kargo getiriyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,107
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Akşam 9'da gelen gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet
Genelde getirmiyorlar saat fark etmeksizin Gelin alın bi zahmet diorlar

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Bölgeden bölgeye değişiyor. Düzce için konuşacak olursam akşam 8'e kadar çalıştıklarına şahit oldum, işin garip tarafı arasla ilgili hiç sorun yaşamadım :D Herkesin arasla bir olayı var gibi

zexus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Taner
Dağıtım bölgesine göre değişir ve Şubeye Sabah kargolar gelir ve sonra dağıtıma çıkılır sonra kargolar bitene kadar.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Sinan İ.
Sana mesaj geldiyse muhtemelen o gün içinde gelir ancak saat belli olmaz.
İstersen sana gelen mesajda arasburası noktasına bırak seçeneği var ben sürekli kullanıyorum oradan en yakın yere bıraktırabilirsin tabi yakında bir yer varsa.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,059
İsim
Sarp Yılmaz
Aras Kargo deme bana ağzıma geleni söylemek istiyorum bu firmaya 2500₺ lik ceketimi kaybetti teslim edildi yazıyor üstelik bu da yetmezmiş gibi 3700₺ cihazı 1,5 haftadır teslim etmiyor.
kısacası görebileceğin en berbat firmalardan

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
ali
Aras Kargo deme bana ağzıma geleni söylemek istiyorum bu firmaya 2500₺ lik ceketimi kaybetti teslim edildi yazıyor üstelik bu da yetmezmiş gibi 3700₺ cihazı 1,5 haftadır teslim etmiyor.
kısacası görebileceğin en berbat firmalardan
Çalışanlara göre değişiyor bence il il şubedekiler.Isparta'da yaşıyorum kuryenin numarası bile var okulda oluyorum genelde mesaj atıyor merdiven altına vs bıraktım diye. Ve genelde 24 saat geçmeden geliyor kargolar her yerden. Kayıp çalıntı durumu da yaşamadım hiç.Çoğu satıcıya ürün alırken hatta aras kargo ile anlaşmanız varsa onunla gönderebilir misiniz diyorum.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,389
İsim
Enes kaya
aras kargo adrese teslimat mı yapıyormuş aaaa sasırdım :) şubeden gelin alın dıyorlardı arabaları yok diye acıyordum :)

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,059
İsim
Sarp Yılmaz
Çalışanlara göre değişiyor bence il il şubedekiler.Isparta'da yaşıyorum kuryenin numarası bile var okulda oluyorum genelde mesaj atıyor merdiven altına vs bıraktım diye. Ve genelde 24 saat geçmeden geliyor kargolar her yerden. Kayıp çalıntı durumu da yaşamadım hiç.Çoğu satıcıya ürün alırken hatta aras kargo ile anlaşmanız varsa onunla gönderebilir misiniz diyorum.
Valla azıcık araştırırsan görürsün istanbul için genelde aras kargodan şikayet var

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
ali
Valla azıcık araştırırsan görürsün istanbul için genelde aras kargodan şikayet var
Dediğim gibi ilden ile değişebilir.Burda mesela mng falan geç getiriyor veya değerli bi eşya falan olsa dahi kapının önüne kayıp gidiyor.

Top Bottom