Neler Yeni

Aras yolda olan kargoyu iptal etti??

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
adamın cümlesinin içinde 4 bin liraya az dediği bir satır yok. 4 bin lira için diyor yani 4 bin liralık adammış'a getiriyor konuyu.
Gerçekten dediğimi anlamışsın eyw hacı abinin birinden aldım o an da ihtiyacım olan bir parçaydı nezih bir insandı zaten o yüzden çok şey etmemiştim

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
E sende genel merkeze dekontu at?
attım zaten bu bizi ilgilendiren bir durum değil gönderici ile görüşün dedi gönderici ortalıdka yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır. Olaydaki dolandırıcılıgı anlatırsan incelemeye alıyorlar çözümlenebilme ihtimali var
bankaya söyledim fast ile yapmışsınız işlemi bu konuda yapılacak hiç bir şey yok üzgünüm dedi gitti

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
attım zaten bu bizi ilgilendiren bir durum değil gönderici ile görüşün dedi gönderici ortalıdka yok

bankaya söyledim fast ile yapmışsınız işlemi bu konuda yapılacak hiç bir şey yok üzgünüm dedi gitti
Hangi banka?

GirayHan

80+ Gold
Hayır. Olaydaki dolandırıcılıgı anlatırsan incelemeye alıyorlar çözümlenebilme ihtimali var
yok.

etf cıkarsa geriye alamazsın. zaten yukarda da arkadaş bak söylediğimi ispatlar nitelikte tecrübesini paylaşmış alamazsın parayı.

dolandırıcılık durumu varsa banka seni savcılığa yönlendirir. bankanın yapacağı bişey yok.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
yok.

etf cıkarsa geriye alamazsın.

dolandırıcılık durumu varsa banka seni savcılığa yönlendirir. bankanın yapacağı bişey yok.
Hocam bankaya göre değişiyor öyleyse.
etf cıkarsa geriye alamazsın. zaten yukarda da arkadaş bak söylediğimi ispatlar nitelikte tecrübesini paylaşmış alamazsın parayı.

etf değil EFT bu arada

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Hocam bankaya göre değişiyor öyleyse. Ben bankayı arayıp iade istediğimi biliyorum

etf değil EFT bu arada
farketmez imla hatalarına takılma sen neticeye bak. bankaya göre değişmez tüm bankacılıkta sistem bu şekilde işler.

gülücük atmak yerine sırayla bankaları arayabilirsin mesela. bu şekilde bana verecek bir cevabın olur :D

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
farketmez sen imla hatalarına takılma sen neticeye bak. bankaya göre değişmez tüm bankacılıkta sistem bu şekilde işler.
Kendim yaptım diyorum neden anlamadınız, iade için aradım bankayı kayıt oluşturduk dendi. :D
Arkadaşa geçmiş olsun.

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Kendim yaptım diyorum neden anlamadınız, iademi de aldım. :D
Arkadaşa geçmiş olsun.
anlamıyorsun sanırım. ileri tarihli eft yapmışsındır. onu alırsın zaten çakarsın iptali geçersin. sen parayı göndereceksin a bankasından b bankasına gidecek. b bankası da parayı senin iznin olmadan geriye a bankasına yatıracak. al.

1707917321361.png

al bu da 2

1707917350029.png

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam siz iyi güzel tartıştınız konunuzu konuştunuz da benim parayı da çzöeydik keşke XD
Dostum anladıgım kadarıyla senin savcılıga dilekçe vermen gerekiyor, banka paranın gittiği karşı bankaya durumu anlatabiliyor normalde ve buna göre sana da dönüş yapılıyor. En azından bende böyle oldu. Tanıdığın avukat var ise bir danış derim. Tabii ki geri alınması zor.

anlamıyorsun sanırım. ileri tarihli eft yapmışsındır. onu alırsın zaten çakarsın iptali geçersin. sen parayı göndereceksin a bankasından b bankasına gidecek. b bankası da parayı senin iznin olmadan geriye a bankasına yatıracak. al.

Alıntıyı görüntüle

al bu da 2

Alıntıyı görüntüle
İleri tarihli işlem değildi ama sen bilirsin

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,863
İsim
Mert Can Ergün
Soğuk su iç