Neler Yeni

Çözüldü✓ ARC A750 SON DRİVER İLE CS GO DAN ATIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Çözüm bulamadım hocam bütün forumlarda intel arc a750ye 2 hafta önce gelen güncellemeyi dün yaptım dünden beri cs go da dust 2 veya başka haritada 3-4 dakika sonra görüntü donuyor ses var silah ateş edebiliyor ama görüntü yok ne yapmalıyım dikey eşitleme önerir misiniz veya fps sabitlemek çözüm olurmu ne yapmalıyım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
Kaldırıp eski driver yükle. Yenisi gelene kadar beklersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam nasıl kaldırıp eskisini nasıl yükleyecgim bilmiyorum güncelleme gelince oto kuruyordum sadece arc grapichs uygulaması yüklüyordu nasıl eskisini kuracagım yeni kurdugumu nasıl kaldıracagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaldırıp eski driver yükle. Yenisi gelene kadar beklersin.
şimdi cs yi sildim yeniden yüklüyorum en kötüsü önerebilecegin bi ayar varmı dedigini de deneyecegim sonra

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
hocam nasıl kaldırıp eskisini nasıl yükleyecgim bilmiyorum güncelleme gelince oto kuruyordum sadece arc grapichs uygulaması yüklüyordu nasıl eskisini kuracagım yeni kurdugumu nasıl kaldıracagım

şimdi cs yi sildim yeniden yüklüyorum en kötüsü önerebilecegin bi ayar varmı dedigini de deneyecegim sonra
Bu konuya bakıp DDU ile sil hocam. Yenisini indirirken de son değil bir önceki driverı yükle.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/ddu-ile-sueruecue-kaldirma-rehberi.44964/

Atma sorunun ayar ile alakalı olacağını sanmıyorum. FPS'i 399 sabitleyip 1024x768 düşük ayarda oyna oyunu.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bor4
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
hocam driveri silmek yerine cs go yu oynamsam mesela çünkü fazla bilgim olmadıgı için riske atmak istemyorum sistemi gelecek driverlerla düzelebilrmi bu olay

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
hocam driveri silmek yerine cs go yu oynamsam mesela çünkü fazla bilgim olmadıgı için riske atmak istemyorum sistemi gelecek driverlerla düzelebilrmi bu olay
Bir şey olmaz ddu ile güvenli modda kaldır eski sorunsuz sürümü geri yukle

• Beğen
Reaksiyonlar: Bor4
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
oyunu sildim geri yükledim 30dk falan oyandım şimdilik sorun yok teşekürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR