Neler Yeni

CS GO ANİDEN DONMA SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Hocalarım cs go oyanrken 5 dakika sonra falan görüntü donuyor ama ses var ateş falan ediliyor ekran kartım arc a750 dün yeni sürücü güncellemesi geldi ondan sonra donmaya başladı monitör 75hz amq 300+fps alıyorum sorun neden kaynaklı anlayamadım eski drivere dönmedim (nasıl dönülür bilmiyorum) oyun dosyalarını dogruladım bütün sistem güncel ne yapmalıyım kod falan varmı başlatma seçeneklerine dikey eşitleme mi açayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocalarım cs go oyanrken 5 dakika sonra falan görüntü donuyor ama ses var ateş falan ediliyor ekran kartım arc a750 dün yeni sürücü güncellemesi geldi ondan sonra donmaya başladı monitör 75hz amq 300+fps alıyorum sorun neden kaynaklı anlayamadım eski drivere dönmedim (nasıl dönülür bilmiyorum) oyun dosyalarını dogruladım bütün sistem güncel ne yapmalıyım kod falan varmı başlatma seçeneklerine dikey eşitleme mi açayküfü
Hocalarım cs go oyanrken 5 dakika sonra falan görüntü donuyor ama ses var ateş falan ediliyor ekran kartım arc a750 dün yeni sürücü güncellemesi geldi ondan sonra donmaya başladı monitör 75hz ama 300+fps alıyorum sorun neden kaynaklı anlayamadım eski drivere dönmedim (nasıl dönülür bilmiyorum) oyun dosyalarını dogruladım bütün sistem güncel ne yapmalıyım kod falan varmı başlatma seçeneklerine dikey eşitleme mi açayım
küfü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küfür etmek istemedim q yerine a harfi olacak

Mrmister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
Hocalarım cs go oyanrken 5 dakika sonra falan görüntü donuyor ama ses var ateş falan ediliyor ekran kartım arc a750 dün yeni sürücü güncellemesi geldi ondan sonra donmaya başladı monitör 75hz amq 300+fps alıyorum sorun neden kaynaklı anlayamadım eski drivere dönmedim (nasıl dönülür bilmiyorum) oyun dosyalarını dogruladım bütün sistem güncel ne yapmalıyım kod falan varmı başlatma seçeneklerine dikey eşitleme mi açayım
aynısı bende de oluyo ses var goruntu yok bi anda donuyor son sürüm yüklü

Mrmister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
hocam bide bisey sorcam blackbar kaldırdınmı ben kaldıramıyorum intel grafik kontrol merkezinde ayarlar cıkmıyor kaldırdıysan nasıl yaptıgını soyleyebilrmisin?

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray
Oyunlarda ani donmaların bir değer sebebi ram bozukluğu olabilir memtest86 technopat videosunu izliyip yapın dediğiniz gibi sorun başka yerdedir ama siz yine de yapın ben bununla ilgili sorun çektim en son ramimde sorun olduğunu anladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
hocam bide bisey sorcam blackbar kaldırdınmı ben kaldıramıyorum intel grafik kontrol merkezinde ayarlar cıkmıyor kaldırdıysan nasıl yaptıgını soyleyebilrmisin?
hocam ram testi yap ben hiçbişey yapmadım oyunu ailip yükledim oyunu silip yğkleyince directx dosyalarını yeniden yüklüyor falan şuan sıkıntısız ama bwnim önerim ddu ilw son driveri sil önceki driveri yükle sistemin nedir yardımcı olayım bide insta verebilirsen fotolu videolu atayım

yazım yanlışlarının kusuruna bakmayın hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
hocam bende sorun devam ediyor mem test yapacagım neden kaynaklı bakacagım

hocam yotubede var black bar kaldırma intel yazarsan çıkar sen çözebildinmi

Top Bottom