Neler Yeni

Arctic MX-4 8gr Termal Macun 148,99 ₺

LordCalap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan Çalap
evet hocam haklısınız ancak benim attığım daha kaliteli, 1 kere sürüp adam akıllı olması daha iyi. Tabii ki şahsi görüşüm. :)
Bende OC ile uğraşmayı seven zevk alan aldığım donanımdan sonuna kadar en iyi performansı almak isteyen birisiyim o yüzden sizi anlıyorum termal ayıcık alıp daha iyi performans almak çok mantıklı fakat herkes bizim gibi değil :)

oliveforge99

80+ Silver
Bende OC ile uğraşmayı seven zevk alan aldığım donanımdan sonuna kadar en iyi performansı almak isteyen birisiyim o yüzden sizi anlıyorum termal ayıcık alıp daha iyi performans almak çok mantıklı fakat herkes bizim gibi değil :)
Evet 65w TDP'ye sahip işlemcinizi OC yaparken MX4 yerine Kryonaut tercih ederek işlemcinizi tam tamına 1 derece daha fazla soğutarak herkesten ayrışabilirsiniz

LordCalap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan Çalap
Evet 65w TDP'ye sahip işlemcinizi OC yaparken MX4 yerine Kryonaut tercih ederek işlemcinizi tam tamına 1 derece daha fazla soğutarak herkesten ayrışabilirsiniz
Boş bir yorum ve saçma bir bakış açısı. Kimsenin ayrışma gibi bir derdi yok :D

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
evet hocam tam olarak anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsınız :)

Top Bottom