Neler Yeni

Arctis 3 ile arctis 5 arasında ne fark var

Duck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Eren Özkan
Bütçe
1000
Steelseries arctis 3 ve 5 arasında kaldım varmı tavsiyeniz fps oyunları oynuyorum

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İkisini de önermem. Logitech G Pro X öneririm.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
1000tl için ikisi de iyi değil.
Cloud 2 veya g pro x daha iyi olur.
İkisinin arasındaki farkı sorarsan arctis 5te RGB var ve ses kontrol yeri var sesi de bir tık daha iyi.

Fefee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan Efe Gökkaya
2 yıldır arctis 3 kullanıyorum ben memnunum ama şöyle bir şey var ben ürünü 300liraya aldım ve şuan cok daha fazla fiyatı var. iki üründe bu fiyatlara değmez bence. Ben ille de bunlardan birini alcam dersen arctis 3 gerçekten cok rahat ve beni ses kalitesi olarak tatmin ediyor. arctis5inde bundan kalır yönü oldugunu düşünmüyorum. Tek soru bence şu olmalı " bu fiyatlara bu kulaklıklar değer mi " bence şuanki fiyatlarda değmez

Duck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Eren Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıldır arctis 3 kullanıyorum ben memnunum ama şöyle bir şey var ben ürünü 300liraya aldım ve şuan cok daha fazla fiyatı var. iki üründe bu fiyatlara değmez bence. Ben ille de bunlardan birini alcam dersen arctis 3 gerçekten cok rahat ve beni ses kalitesi olarak tatmin ediyor. arctis5inde bundan kalır yönü oldugunu düşünmüyorum. Tek soru bence şu olmalı " bu fiyatlara bu kulaklıklar değer mi " bence şuanki fiyatlarda değmez
1000tl için ikisi de iyi değil.
Cloud 2 veya g pro x daha iyi olur.
İkisinin arasındaki farkı sorarsan arctis 5te RGB var ve ses kontrol yeri var sesi de bir tık daha iyi.
Bazı sitelerde cloud 2 çok rahatsız diyolar bende kararsız kaldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,846
Üyeler
152,344
Son üye
jushilker
Top Bottom