Neler Yeni

Argb aydınlatma modifiye hangisini almalıyım ?

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
Arkadaşın attığı linkte ki güzelmiş ve fiyatı da çok abartı değil 120 TL gibi bir fiyat bedava gibi.Benim bile alasım geldi kardeşime attım al bundan diye :)

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ömer
Kardeşim iyi de bunların hiçbiri (Addressable) RGB değil ki.

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Kardeşim iyi de bunların hiçbiri (Addressable) RGB değil ki.
Kanka adreslene bilmesi için pc bağlamak lazım modu fazla olsun kumandadan ayarlarız aynı şey :) pc yide aynı moda aldımmı tamamdır.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ömer
Kanka adreslene bilmesi için pc bağlamak lazım modu fazla olsun kumandadan ayarlarız aynı şey :) pc yide aynı moda aldımmı tamamdır.
ARGB ile RGB farklı şeyler ve başlığa ARGB yazmışsın. Kumanda ile ayarlayamazsın işte çünkü çiplerin hepsi aynı anda yanıyor. ARGB diziliminde ise tüm ledlerin kendi çipleri var ve hepsi ayrı ayrı yanabiliyor.

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
ARGB ile RGB farklı şeyler ve başlığa ARGB yazmışsın. Kumanda ile ayarlayamazsın işte çünkü çiplerin hepsi aynı anda yanıyor. ARGB diziliminde ise tüm ledlerin kendi çipleri var ve hepsi ayrı ayrı yanabiliyor.
Anladım. Haklısın. Argb olanı var mı? Varsa nerden temin edilir? Ve nereye bağlanır?

whokrates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Doruk Doğanalp
Anladım. Haklısın. Argb olanı var mı? Varsa nerden temin edilir? Ve nereye bağlanır?
kanka al işte bitanesini napıcan bu kadar araba mı alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşın attığı linkte ki güzelmiş ve fiyatı da çok abartı değil 120 TL gibi bir fiyat bedava gibi.Benim bile alasım geldi kardeşime attım al bundan diye :)
al kanka gayet güzel

telefon alsan tamamda bu kadar 100 tl lik şeye 3 sayfa yazdırman bi garip

Aldım kargoda suan.
almışsın kargoda diyorsun hala uğraşıyorsun al benım 2. olanı atayım sana ARGB https://www.hepsiburada.com/shaver-...adaptor-silikonlu-5mt-300-led-p-HBV0000081MKX tek sorunu var o da şu algılama kablosu kısa

Top Bottom