Neler Yeni

Arızalı dijital rgb pin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rüzgar Hüseyin Kırnak
Hocam ben gigabyte b550 gaming x v2 rev1.3 anakartını kullanıyorum ve cpu pin kısmının orda 3 pinli argb pinim düzgün çalışmıyor. Açıklamak gerekirse rgb fusion da rengi kırmızı yaptığımda fanlar kırmızı renk oluyor ama yeşil renge aldığımda renk mavi, mavi renge aldığımda renk yeşil oluyor. Diğer argb pinde böyle bir sıkıntım yok. Sebebi nedir acaba?

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Volkan
Hocam ben gigabyte b550 gaming x v2 rev1.3 anakartını kullanıyorum ve cpu pin kısmının orda 3 pinli argb pinim düzgün çalışmıyor. Açıklamak gerekirse rgb fusion da rengi kırmızı yaptığımda fanlar kırmızı renk oluyor ama yeşil renge aldığımda renk mavi, mavi renge aldığımda renk yeşil oluyor. Diğer argb pinde böyle bir sıkıntım yok. Sebebi nedir acaba?
Bu modelde bende de böyleydi aorus olanı vardı zaten bire bir aynılar bir kaç şey hariç led yada argb fan bağlayınca bende ledler ve anakart üzerindeki ledler uyumlu çalışmıyor du sanırım gigbayte ın bir yazılımsal hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rüzgar Hüseyin Kırnak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu modelde bende de böyleydi aorus olanı vardı zaten bire bir aynılar bir kaç şey hariç led yada argb fan bağlayınca bende ledler ve anakart üzerindeki ledler uyumlu çalışmıyor du sanırım gigbayte ın bir yazılımsal hatası
hocam peki diğer argb pinde böyle bir sorun yok. böyle bir şey mümkün mü?

DogancanYr

80+ Bronze
Bios güncellemesinde düzeltmiş olabilirler veya Yazılımda sorun vardır. Openrgb indirsen.
Bunlar da olmaz ise temassızlık vardır pimde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,807
Üyeler
153,945
Son üye
lutfenyardım
Top Bottom