Neler Yeni

arjinin kalıcı olarak mı damarları genişletiyor?

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer
Arjinin kullanımında damarlar genişliyor fakat bu her kullandıkça bir tık daha kalıcı olarak mı genişliyor yoksa anlık olarak mı? Mesela 1 aylık arjinin kullanımında damar genişliğin kalıcı olarak bir tık daha mı genişledi yoksa her arjinin kullandığında genişledi ve bir süre sonra aynı kalınlığına mı geri döndü?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
benim arkadaşım kullanmıştı o dönemde damarları iyice belirginleşmişti sonrasında normale döndü zaten ark sporu bırakmıştı ve iyi görünüyordu ama bence arjinin biraz gereksiz onu yağ oranını düşürüpte yapabilirsin

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim arkadaşım kullanmıştı o dönemde damarları iyice belirginleşmişti sonrasında normale döndü zaten ark sporu bırakmıştı ve iyi görünüyordu ama bence arjinin biraz gereksiz onu yağ oranını düşürüpte yapabilirsin
damar belirginleştirmeyle işim yok yağ oranım yeteri kadar düşük damarlarım belirgin fakat arjininin damar genişlettiğini duyunca her kullanımdan sonra kalıcı olarak bir tık genişliyor mu yoksa bir süre sonra sürekli eski haline mi dönüyor onu sormuştum amacım kalıcı olarak genişletmekte

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
pardon ben yanlış anladım, arjinin kısa süreli bir şekilde damarını genişletir ve daha iyi antrenman yapmanı sağlar hepsi bu
ek olarak şöyle bir şey de gördüm
iyi çalışmalar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,246
Üyeler
151,364
Son üye
sans_sheriff
Top Bottom