Neler Yeni

Arkadaş arası ticaret

RONALDINHO

80+ Silver
Ne söylesem senin anladığın kadar ederi var. Yazıp yazıp siliyorum incitmemek için. Güzel bir işin olur umarım istediğin parayı kazanırsın.

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kerem
Ne söylesem senin anladığın kadar ederi var. Yazıp yazıp siliyorum incitmemek için. Güzel bir işin olur umarım istediğin parayı kazanırsın.
Dostum hangi mesleğe gitsen aynı şey karşına çıkıyor zaten ucuza uyguna mal bulup kaparsın işçiliğe de para alırsın karı böyle kazanırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
2 tane cahil. Kim görse eğitimsiz der. Eğitimsizle tartışılmaz. Bir şeyler diyeceğim de ayıp olacak.
1 delille 40 alimi yendim, 40 delille bir cahili yenemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyilik karşılıksız yapılır evet. ama ilk başta ticaret konuşulmuşsa o zaman para ödemesi lazım. yoksa merak etme kanka yeri geldiğinde arkadaşım için her şeyi yaparım

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
Arkadaşıma Harddisk lazımdı bende 2. el güzel bişey bulurum gelir bilgisayarına takarım kurulumu vs yaparım ama işçilik de alırım dedim bir ton laf etti başka bir arkaşım onun bisikletini tamir edince işçilik vermişti sizce kızmak da haklı mıyım abartıyor muym ?
bunun aynısı bende arkadaşıma dedim laf etmedi insan yapısı farklı.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
.
Arkadaşıma Harddisk lazımdı bende 2. el güzel bişey bulurum gelir bilgisayarına takarım kurulumu vs yaparım ama işçilik de alırım dedim bir ton laf etti başka bir arkaşım onun bisikletini tamir edince işçilik vermişti sizce kızmak da haklı mıyım abartıyor muym ?
la işçilik değilde, kolpadan bi kola ısmarlarsın fln deseydin bari.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ömer
Parayı bu kadar sevmeyin be. Ona verdi bana vermedi muhabbeti ne yaşlar kaç.
Demekki seni daha yakın bu tarz şeylerin lafını yapmayan biri olarak görmüş yanılmış umarım arkadaşlığını bitirir seninle.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Kaç yaşındasınız bilmiyom ama iki kablo takcan ve bide yakın arkadasinsa harbi ayıp ben yakın dediğim insanlardan bu tarz şeyler için asla para istemedim onlarda cidden bu tarz konular donuyosa o dostluk degildir

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Semih Aydın
Aga ben sana yazıyorum şimdi görüşümü söyliyicem de işçilik yazıyorum haberin olsun.
Olm kafayı mı yediniz?
Arkadaşınızla olan bağ sadece zaman geçirmek için olmamalı.
Bugün sen ona yardım edersin yarın o da sana yardım eder.
Bu iş böyledir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Ahmet
abartmış

BGSGP

80+ Bronze
Benim de bu konu hakkında felsefî bir düşüncem var, ama o kadar klavyeye dokunuyom bak klavyenin tuş ömrü gitti bak N tuşunun ömrü (nogger yazmaktan) 4882738273728'den 4882738273722'e düştü senin yüzünden 😡👺 o yüzden fikrimi görmek istiyorsan işçilik ödicen he ona göre! 😡👺

Özelden N'li sude atsanız yeter valla. EMEK LAN EMEK, BUNU YAZMAK İÇİN 4 DAKİKA HARCADIM ÖDE Bİ ZAHMET HIYAR! 😡

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,108
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom