Neler Yeni

Yardım Arkadaşımın ekran kartını takarken zorlatmış sorun olur mu?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar arkadaşım ekran kartını anakarta takarken sanırım ekran kartının dışa bakan meral kısmı Anakart ile kasanın arasına sıkışmış, ondan dolayı kartı oturtamamış yukarı kaldırmaya çalışırken kart oraya sıkıştığı için sağ sol yaparak çıkarmış ancak kart zorlanmış çıkarırken şu an taktı ve sorunsuz kullanıyor acaba ilerleyen zamanlarda problem olur mu?

Livaković

80+ Silver
Arkadaşlar arkadaşım ekran kartını anakarta takarken sanırım ekran kartının dışa bakan meral kısmı Anakart ile kasanın arasına sıkışmış, ondan dolayı kartı oturtamamış yukarı kaldırmaya çalışırken kart oraya sıkıştığı için sağ sol yaparak çıkarmış ancak kart zorlanmış çıkarırken şu an taktı ve sorunsuz kullanıyor acaba ilerleyen zamanlarda problem olur mu?
Benim ekran kartı anakart soketine iyi takamadığım için gevşemiş bir anda oyundayken bir tarafı kasanın içinde aşağı göçtü diğer tarafı sokette hala takılı kalmış hala calışıyordu çok güç uygulamadıysa bir problem olmaz diye düşünüyorum

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim ekran kartı anakart soketine iyi takamadığım için gevşemiş bir anda oyundayken bir tarafı kasanın içinde aşağı göçtü diğer tarafı sokette hala takılı kalmış hala calışıyordu çok güç uygulamadıysa bir problem olmaz diye düşünüyorum
Bağlantı kısmı zarar görmediyse sorun çıkarmaz
Zarar görmemiş arkadaşlar ancak kartı düzgün şekilde takarken biraz güç uygula miş Anakart esnemiş problem olmaz herhalde

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom