Neler Yeni

arkadaslar bir el atarmisiniz caresiz kaldim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
Çoklu Konu, Spam
selam arkadaslar yeni pc topladim gecenlerde bilgisayarin ehrseyi gincel ve driverlari inik ama pcyi acarken tekte acilmiyor illaha reset atmam lazim oluyor sonrada tekta aciliyor. Ondan sonra birde pc 15 dk ayrilinca once uyku moduna aliyor normal pcler gibi sonrada tamamen kapaniyor pc acikken ve yanindaysam sorun olmuyor cozum onerirmisiniz anakart MSI MAG B650 Tomahawk

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,273
İsim
Emre siyah
windows yenilemeyi denediniz mi? flashla temiz kurulum

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açılmama durumu boot sorunu gibi gözüküyor, buradan BIOS güncellemesini yapın. Sorun devam ederse tekrar belirtin (tüm sistem bileşenlerini yazın).

Diğer kısım içinde güç ayarlarından güç plan ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
biosum guncel sistemde gskill 6000mhz cl36 ram kc3000 1b ssd 4070ti 7800x3d
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows yenilemeyi denediniz mi? flashla temiz kurulum
windowsu yeni kurmustum yenilemeyi dusunmedim ama olabilri cunku poc acilirken windows yerine anakartin resmi cikiyor

Rufo

80+
1702229556684.png

uyku moduna almayı güç ve uykudan ayarlayabilirsin

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIOS'a bağlı olması muhtemel sorunlara "FORMAT AT GEÇER" demeyi ne zaman bırakırsınız tahmini?
hocam BIOSda guncel kartta mi sorun var anlamadim 1 haftadir su sorunlar disinda sikintisiz kulaniyorum

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
Hocam ilk açtığınızda hiç mi görüntü gelmiyor? Anakart markası bile mi gözükmüyor?
ilk actigimda pc calisiyor rgbler fanlar falan donuyor ama hicbisey yok restart attim an 15 saniyede aciliyor

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
biosum guncel sistemde gskill 6000mhz cl36 ram kc3000 1b ssd 4070ti 7800x3d
Mesaj otomatik birleştirildi:

windowsu yeni kurmustum yenilemeyi dusunmedim ama olabilri cunku poc acilirken windows yerine anakartin resmi cikiyor

Eski sürümlerde dememiş miydiniz? Denemediyseniz AGESA ComboPI 1.0.0.7c olan sürümlerin biri ile deneyin.

BIOS'a bağlı olması muhtemel sorunlara "FORMAT AT GEÇER" demeyi ne zaman bırakırsınız tahmini?

Bu tip insanların benzer kategoride yazması yasaklanmalı diyeceğim, aynısını muhtemelen diğer konularda da yapıyordur. Bilmediği şeylere insanların yorum yapmasın engellemek zor, sağlam bir ceza yerlerse anca o şekilde belki bunu bırakırlar.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ilk actigimda pc calisiyor rgbler fanlar falan donuyor ama hicbisey yok restart attim an 15 saniyede aciliyor
Bilgisayarı resetleyip açılırken F2'ye basıp telefona geçip fotoğraf ekleme şansınız var mı? Orada bekleyin ama.
Bu tip insanların benzer kategoride yazması yasaklanmalı diyeceğim, aynısını muhtemelen diğer konularda da yapıyordur. Bilmediği şeylere insanların yorum yapmasın engellemek zor, sağlam bir ceza yerlerse anca o şekilde belki bunu bırakırlar.
Kesinlikle katılıyorum.

Sorunu yaşayan arkadaşın da BIOS seçeneklerini kontrol etmesini önereceğim, başka da bir çözüm yolu gelmiyor aklıma.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,358
Üyeler
149,366
Son üye
Y.Liebert
Top Bottom