Neler Yeni

Arkadaşlar hangi dersten kalıyorum kafam karıştı ?

ErenMaiky

80+ Bronze
arkadaşlar 1. dönem fizik ortalamam 41.25----2. dönem fizik ortalamam 54.25 benim bildiğim 2 dönemin ortalaması toplanıp 2 ye bölünüyor 50 nin üstünde geliyorsa teşekkür takdir alabiliyorsun diye biliyorum. hocayla konuştum sen fizikten kalmıyorsunki felsefeden kalıyorsun dedi, sadece 2. döneme bakılıyor takdir teşekkür almada dedi doğrumu? felsefe 1. dönem ort: 63.75---2. dönem ort: 47.75 şimdi ben (sadece fizikten kalmıyormuyum?)

Yasin Çınar

80+ Bronze
Benim bildiğim sen bu dönem fizikten geçmişsin felsefeden kalmışsın.(1.dönem de fizikten kalmışsın felsefeden geçmişsin) O iki yılın toplamının ikiye bölümü de sınıfı geçmek için diye biliyorum.(İki yılın ortalaması 50 nin altındaysa ve 3 den fazla dersten kalmışsan sınıfta kalıyorsun) Senin bu dönem ortalaman 70 üstüyse teşekkür, 85 üstüyse takdir alabiliyorsun. Fakat sen bu dönem felsefeden kaldığın için belge alamıyacaksın. (Bir dersten kalınca belge alınamıyor). Hocanın dediği de doğru, takdir-teşekkür almada sadece o anki döneme bakılır diye biliyorum.

ErenMaiky

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim sen bu dönem fizikten geçmişsin felsefeden kalmışsın.(1.dönem de fizikten kalmışsın felsefeden geçmişsin) O iki yılın toplamının ikiye bölümü de sınıfı geçmek için diye biliyorum.(İki yılın ortalaması 50 nin altındaysa ve 3 den fazla dersten kalmışsan sınıfta kalıyorsun) Senin bu dönem ortalaman 70 üstüyse teşekkür, 85 üstüyse takdir alabiliyorsun. Fakat sen bu dönem felsefeden kaldığın için belge alamıyacaksın. (Bir dersten kalınca belge alınamıyor). Hocanın dediği de doğru, takdir-teşekkür almada sadece o anki döneme bakılır diye biliyorum.
teşekkürler, başka fikri olan varsa doğrulayalım kesinliğini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye