Neler Yeni

arkadaşlar motor alıcam detaylı bi bilgiye ihtiyacım var

oneekiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
fatih altay
Discord
fatihx37#5360
arkadaşlar motor almayı düşünüyorum yaşım 17 ehliyet alacağım a1 125 cc ye kadar kullanabiliyorum
mondial turismo 50 cc düşünüyorum benim pederde 125 lik şimdi sana fazla dedi bende ısrar etmedim
sizce 30 bin TL bütçeye başka ne motor alınabilir sıfır tercihimdir ama temiz 2. el olursa oda olur yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar
bence motora en az 125cc ile başla çünkü eğer 50 lik motora alışıp bir anda 250cc sınıfına gçersen afallayabilirsin o yüzden alabiliyosan 125 al ben bakayım sana

oneekiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
fatih altay
Discord
fatihx37#5360
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence motora en az 125cc ile başla çünkü eğer 50 lik motora alışıp bir anda 250cc sınıfına gçersen afallayabilirsin o yüzden alabiliyosan 125 al ben bakayım sana
kanka şöyle diyeyim sana babamı çok zor ikna ettim motor almaya anca 50 yi kabul etti 50 liklerdede en çok bunu beğendim hem 50 likler 80 cc yapılabiliyormuş 80 cc yapsam bence şehir içi işimi görür

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar
kanka o zaman kuba ege 50 al hem işini görür hemde dış görünüşü diperlerinden güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu model de güzel ikisinden birini tercih edebilirsin ege 50 yi kendim de denedim yormayan bi motor

oneekiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
fatih altay
Discord
fatihx37#5360
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka o zaman kuba ege 50 al hem işini görür hemde dış görünüşü diperlerinden güzel

şu model de güzel ikisinden birini tercih edebilirsin ege 50 yi kendim de denedim yormayan bi motor
kanka ne yalan diyeyim dış görünüşü çok hoşuma gitmedi ya

bu tip motorlar daha hoşuma gidiyor

orangexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu Kılıç
dostum az bi motorum demesini istiyorsan alcağın şeyin kuba tk03 var kurye motoru gibi sonrasında cc yükseltirebiliyor vitesli motora bi yandan

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar
anladım ben scooter tarzı sevmediğim için ege tarzı motorlar 50cc klasmanında daha hoşuma gidiyo ondan bunları önerdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Taha
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-sorunsuz-rx9-1098755376/detay
başlangıç olarak vitesli bir motorla başlamanı öneririm scooter tarzı motorları sürmesi cidden çok kolay. Elinin alışması için arkadaşın attığı cup ya da cafe racer tarzına benzetilmeye çalışılan bu motora bakabilirsin
not: scooter tarzı küçük teker motorlar kaymaya meyillidir.

önüme gelen ilk ilanı attım bu arada daha temiz ve uygun fiyatlısını bulabilirsin

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,032
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
2. el motorsiklet alırsan sanayiden çıkmaz, düzgün kullanılsa bile yüksek devir dönen motordan hayır gelmez, gelmemiştir. 5k km ve altı değilse yanaşma.
Ne önerirsin dersen supersoco tc ve max öneririm, Fiyatını bilmiyorum yakın zamanda bakmadım. Ama alacaksan zaten tam zamanı, grafiğe göre dolar 26 olacak yaz sonuna kadar diye düşünüyorum.

Top Bottom