Neler Yeni

Arkadaşlar sistem konusunda yardımcı olur musunuz?

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
Bütçe
34000
Selamlar ben tebilondan alta koyacağım sistemi satın alacağım. Bazı özelliklerini değiştirdim onları da ekleyeceğim buraya. Ek olarak sistemi bu şekilde alırsam sıvı soğutma vs ihtiyacım olur mu? Ve ben şu anda şehir dışında olduğum için ne zaman sipariş versem diye karar veremedim 5 gün sonra şehre döneceğim eğer bugün sipariş verirsem bilgisayar kaç günde evime ulaşır? Bugün yarın ve sanırım pazartesi günü de kapalı o yüzden arayamıyorum, mesela bugün sipariş verdim, sistemi ve kargoyu bugünden ayarlamaya mı başlarlar yoksa salı günü mü sistemi montajlamaya kargolamaya başlarlar bilginiz varsa söyler misiniz? Bu konuları hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de ayrı bir alternatif seçim yaptım bu daha mı iyi olur bakar mısınız? Son iki fotoğraflı şekil mi daha performanslı olur yoksa ilk ikideki tercihler mi? Son ikideki seçimlerimle kasa olarak sistemin kendisinin kasası seçili ve SSD yazma okuma hızı düşüyor ama avantajı 32 GB RAM seçiyorum ilk ikideki seçimlerimde kasa değişiyor SSD yazma okuma yüksek ama RAM 16 da kalıyor sizce hangisi mantıklı.

Ekler

• IMG_2639.png
    IMG_2639.png
    1.2 MB · Hit: 14
  • IMG_2634.png
    IMG_2634.png
    442.6 KB · Hit: 8
  • IMG_2635.png
    IMG_2635.png
    533.6 KB · Hit: 6
  • IMG_2637.png
    IMG_2637.png