Neler Yeni

arkadaşlar sistemim iyi ama düşük fps alıyorum

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muhammed güloğlu
Bugün birkaç kişi daha sizle aynı sorunu yazdı işlemcilerinizde aynı önceden de aynı fps değerlerini mi alıyordunuz yeni mi düştü fpsler
yani ben kendi hesabımda valo oynadım oynuyalı bu sorunla karşı karşıyaydım ama artık çok göze batıyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün birkaç kişi daha sizle aynı sorunu yazdı işlemcilerinizde aynı önceden de aynı fps değerlerini mi alıyordunuz yeni mi düştü fpsler

Hesabinda ki ayarları bozmussun fark etmemesi gerekir o kadar
peki çok teşekkür ederim hocam sizi de bu saate rahatsız ettik hakkınızı helal edin lütfen

goksel53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Göksel
yani ben kendi hesabımda valo oynadım oynuyalı bu sorunla karşı karşıyaydım ama artık çok göze batıyordu

peki çok teşekkür ederim hocam sizi de bu saate rahatsız ettik hakkınızı helal edin lütfen
Sorun h

Helal olsun sorun cozulduyse ne mutlu bana

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muhammed güloğlu

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muhammed güloğlu
Sorun neymiş kanka bilelim bilgi olsun
knk ben oyun dosyalarıyla oynamışım farklı valorant hesabında 220 fpsleri alıyordum bende valorant dosyalarını sıfırladım düzledi galiba senide yorduk nk sanada teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Bedir Özsoy
knk ben oyun dosyalarıyla oynamışım farklı valorant hesabında 220 fpsleri alıyordum bende valorant dosyalarını sıfırladım düzledi galiba senide yorduk nk sanada teşekkür ederim
Estafurlah kanka yardımcı olamadım çok ama neyse sevindim valla

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muhammed güloğlu

Stayy

80+
arkadaşlar şunu anlayın oyunun ayarlarını en düşüğe çekince fps artmıyor tamam bir miktar artabilir ama ekran kartındaki yükü azaltmış oluyorsunuz yapmayın gözünüzü seveyim ekran kartın neyse ona göre ayarlar yapman lazım en düşüğe çekersen işlemciye yük bindirirsin ekran kartın boşta çalışır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Bedir Özsoy
arkadaşlar şunu anlayın oyunun ayarlarını en düşüğe çekince fps artmıyor tamam bir miktar artabilir ama ekran kartındaki yükü azaltmış oluyorsunuz yapmayın gözünüzü seveyim ekran kartın neyse ona göre ayarlar yapman lazım en düşüğe çekersen işlemciye yük bindirirsin ekran kartın boşta çalışır.
Tmm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,775
Üyeler
157,420
Son üye
canemrecanx
Top Bottom