Neler Yeni

Arkadaşlar spor salonuna yazıldım yardımcı olurmusunuz

EnesB2773

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Bozkuş
Arkadaşlar 90 kilo bir vücuda sahibim 130 kıllı deadlift 100killo squat 70 kiloda bench press yapıyorum kaç yılda yarışmaya uygun olurum 1 yıl gibi bir sürede yarışmaya hazır olmam mümkünmü

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
90 kilo olup belki %25 yağ oranına sahiptirsin vücudunu görmeden yorum yapamayız.

EnesB2773

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Bozkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ben PowerLifting ten bahsediyorum

Yaşın, ne kadar yıldır spor yapıyorsun, genetiğin, antreman şiddetin ve sıklığın, beslenmenin nasıl olduğu önemli. Kesin bir şey söylemek zor

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Anladım pardon, 82 kiloyum neredeyse seninle aynı değerlere sahip şekilde bench,squad,deadliftimi rahatlıkla yapabiliyorum ekstra bir PR denemesi vs. de yapmadım, daha çok yolunun olduğunu düşünüyorum.

EnesB2773

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Bozkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım pardon, 82 kiloyum neredeyse seninle aynı değerlere sahip şekilde bench,squad,deadliftimi rahatlıkla yapabiliyorum ekstra bir PR denemesi vs. de yapmadım, daha çok yolunun olduğunu düşünüyorum.
Haklı olduğunuzu düşünüyorum ama 18 yaşına gelmeden yani 2 sene içerisinde yarışmalara katılamam sanırsam teşekür
Bir şey daha soracağım kaç kilo squat kaç kilo bench press ve kaç killo deadlift yapmam gerekiyor 80 killo PowerLifting junior için

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Haklı olduğunuzu düşünüyorum ama 18 yaşına gelmeden yani 2 sene içerisinde yarışmalara katılamam sanırsam teşekür
Bir şey daha soracağım kaç kilo squat kaç kilo bench press ve kaç killo deadlift yapmam gerekiyor 80 killo PowerLifting junior için
Onun hakkında hiçbir fikrim yok ama 2 yıl içerisinde kendinizi fazlasıyla geliştirebilirsiniz uzun bir süre.

Existentia

80+ Silver
Güncel yarışma videolarına bakıp kıyas yapmanız daha iyi olur

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
83 kilo Bench press tr rekoru 162,5 kg. 90 kg bazina göre ağırlıkların düşük. 82 kiloda 155 kg Bench basıyorum ben de powerlifting e hazırlanıyordum dal değişikliği yaptım. 1 yılda gayet yeterli ağırlık artışı alırsın fakat beslenme ve supplament dengesini korumak gerekiyor. 2. Yılında yarışma düzeyi olur bence bırakmaz isen

EnesB2773

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Bozkuş
Güncel yarışma videolarına bakıp kıyas yapmanız daha iyi olur
Bir kaç vide izledim ve ben yaptığım kaldırışların çöp olduğunu anladım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

83 kilo Bench press tr rekoru 162,5 kg. 90 kg bazina göre ağırlıkların düşük. 82 kiloda 155 kg Bench basıyorum ben de powerlifting e hazırlanıyordum dal değişikliği yaptım. 1 yılda gayet yeterli ağırlık artışı alırsın fakat beslenme ve supplament dengesini korumak gerekiyor. 2. Yılında yarışma düzeyi olur bence bırakmaz isen
Teşekkürler hocam

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,153
Üyeler
149,851
Son üye
Kyzuko
Top Bottom