Neler Yeni

ARKADAŞLARIM BENİ DIŞLIYOR.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Arkadaşlarım galiba beni sevmiyor. Mesela bugün arkadaşlarım konuşuyorlar oyun hakkında (instagram grubumuzdan) sonra baya bir zaman geçti bende bunlardan ses çıkmıyor bir discorda bakayım dedim hepsi oyun oynuyor. Bana neden söylemediniz diyince hiçkimse konuşmuyor herkes susuyor biri unuttuk kanka dedi. Bu ilk olay değil hep ben dışlanıyorum bundan sıkıldım artık ortaokuldayım 5. sınıftan beri arkadaşız bilmiyorum neden böyle yaptıklarını. Arkadaşımın mahalleden tanıdığı bir arkadaşı var onunla biz daha yeni tanıştık sonra onlar kendi aralarında grup kurmuşlar bende bunu okulda öğrendim. Sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar. Ben söylemesem oyuna falan çağıracaklarıda yok. Kısacası çok sıkıldım artık bu durumdan ne yapmalıyım
Dostum cidden kendini üzmeye değmez. Zaten daha ortaokuldasın. Lisede bir sürü farklı kişiyle tanışacaksın, illa ki kendi kafanda birisini bulursun dert etme. Liseye geçsen, bulamazsan bile sorun değil. Tüm arkadaşların okuldan, mahalleden olacak değil ya, oyundan da bulabilirsin. Zaten bir anda seni yanlarına alsalar inan bak hiç eğlenmeyeceksin. Eğlenmediğin insanların yanında durma, oyun oynama. Takma kafana inan bak bunlar çok basit şeyler.

Ratorest

80+ Silver
Dostum cidden kendini üzmeye değmez. Zaten daha ortaokuldasın. Lisede bir sürü farklı kişiyle tanışacaksın, illa ki kendi kafanda birisini bulursun dert etme. Liseye geçsen, bulamazsan bile sorun değil. Tüm arkadaşların okuldan, mahalleden olacak değil ya, oyundan da bulabilirsin. Zaten bir anda seni yanlarına alsalar inan bak hiç eğlenmeyeceksin. Eğlenmediğin insanların yanında durma, oyun oynama. Takma kafana inan bak bunlar çok basit şeyler.
Bende oyle düşünüyorum zaten 1 ay sonra okul bitiyor liseye geçiyorum SALLA

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
Sana değer vermeyen kişi arkadaşın değildir. Salla gitsin.

Top Bottom