Neler Yeni

ARKADAŞLARIM BENİ DIŞLIYOR.

Ratorest

80+ Silver
Arkadaşlarım galiba beni sevmiyor. Mesela bugün arkadaşlarım konuşuyorlar oyun hakkında (instagram grubumuzdan) sonra baya bir zaman geçti bende bunlardan ses çıkmıyor bir discorda bakayım dedim hepsi oyun oynuyor. Bana neden söylemediniz diyince hiçkimse konuşmuyor herkes susuyor biri unuttuk kanka dedi. Bu ilk olay değil hep ben dışlanıyorum bundan sıkıldım artık ortaokuldayım 5. sınıftan beri arkadaşız bilmiyorum neden böyle yaptıklarını. Arkadaşımın mahalleden tanıdığı bir arkadaşı var onunla biz daha yeni tanıştık sonra onlar kendi aralarında grup kurmuşlar bende bunu okulda öğrendim. Sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar. Ben söylemesem oyuna falan çağıracaklarıda yok. Kısacası çok sıkıldım artık bu durumdan ne yapmalıyım

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Seni umursamayanı sen de umursama, bırak onları. Eninde sonunda doğru bir arkadaş bulursun

G.P.U

80+ Silver
Arkadaşlarım galiba beni sevmiyor. Mesela bugün arkadaşlarım konuşuyorlar oyun hakkında (instagram grubumuzdan) sonra baya bir zaman geçti bende bunlardan ses çıkmıyor bir discorda bakayım dedim hepsi oyun oynuyor. Bana neden söylemediniz diyince hiçkimse konuşmuyor herkes susuyor biri unuttuk kanka dedi. Bu ilk olay değil hep ben dışlanıyorum bundan sıkıldım artık ortaokuldayım 5. sınıftan beri arkadaşız bilmiyorum neden böyle yaptıklarını. Arkadaşımın mahalleden tanıdığı bir arkadaşı var onunla biz daha yeni tanıştık sonra onlar kendi aralarında grup kurmuşlar bende bunu okulda öğrendim. Sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar. Ben söylemesem oyuna falan çağıracaklarıda yok. Kısacası çok sıkıldım artık bu durumdan ne yapmalıyım
Oyunalrda kötü oynuyorsan çağırmayabilirler eğer sorun o değilse salla gitsin o zaman gerçek arkadaş değilmişler

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Başka arkadaşlar bulabilirsin. Onlar seni umursamıyorsa sende onları umursama.

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
yaş kaç ?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Madem akıllarına gelmedin, takma. Değmez gerçekten.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Cevap basit, yeni arkadaşlar edin.

Top Bottom