Neler Yeni

Arkadaşlarla Oynanılabilicek Oyunlar

stralist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can
Bütçe
25
4-5 Kişi arkadaşlarla oyun oynamak istiyoruz fiyart sınırı 25TL
Steam Kütüphanem: (Assetto Corsa, BBQ Simulator, Brawlhalla, CarX Drift Racing Online, CS:GO, ETS2, The Forest, Forza Horizon 4, Garry's Mod, Human: Fall Flat, L4D2, Mafia, MudRunner, Need For Speed Heat, Outlast, Outlast 2, Pro Soccer Online, PUBG, Streamer Life Simulator, Unturned) Burdaki %90'nını oynadık

Epic Games Kütüphanem: Enchased, Rocket League, Fortnite, ARK: Survival Evolved, GTA5

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
hocam fiyatı bilmem ama tmnt shredders revenge gerçekten arkadaşlar ve ailecek oynanacak oyunlar kategorisinde çok iyi ben tavsiye ederim

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç
4-5 Kişi arkadaşlarla oyun oynamak istiyoruz fiyart sınırı 25TL
Steam Kütüphanem: (Assetto Corsa, BBQ Simulator, Brawlhalla, CarX Drift Racing Online, CS:GO, ETS2, The Forest, Forza Horizon 4, Garry's Mod, Human: Fall Flat, L4D2, Mafia, MudRunner, Need For Speed Heat, Outlast, Outlast 2, Pro Soccer Online, PUBG, Streamer Life Simulator, Unturned) Burdaki %90'nını oynadık

Epic Games Kütüphanem: Enchased, Rocket League, Fortnite, ARK: Survival Evolved, GTA5
ben fall guys öneririm eğlenmiştim
dying light var ama herkesin ayrı ayrı alamsı lazım ve kaç kişi destekliyor bilmiyorum

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç