Neler Yeni

Artics 7 Wireless, G733, CORSAIR Virtuoso Hangisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,885
İsim
Emir Yusuf
Ses kalitesi olarak kesinlikle Corsair Virtouso ancak ben olsam Logitech G733 alırdım. Çok hafif bir kulaklık, ben Media Markt'ta deneyimlemiştim. Çıkarasım gelmedi. Uzun süreli PC başında oturan biri olarak hafif bir kulaklık almak çok konforlu, sanki kafanın üzerinde hiçbir şey yokmuş gibi.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Ses kalitesi olarak kesinlikle Corsair Virtouso ancak ben olsam Logitech G733 alırdım. Çok hafif bir kulaklık, ben Media Markt'ta deneyimlemiştim. Çıkarasım gelmedi. Uzun süreli PC başında oturan biri olarak hafif bir kulaklık almak çok konforlu, sanki kafanın üzerinde hiçbir şey yokmuş gibi.
Mic kalitesi çok kötüymüş. Onu fark ettim. HS80'de aklımı karıştırdı şimdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,885
İsim
Emir Yusuf
Mic kalitesi çok kötüymüş. Onu fark ettim. HS80'de aklımı karıştırdı şimdi.
Eğer bütçeniz yüksekse alabilirsiniz. İncelemelerde çok öneriliyor. Mikrofon özellikle kablolu modda çok başarılı.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Hayır ancak incelemelerden izlediğim kadarıyla çok güzel. İlk çıktığında almak istemiştim. 2.000₺ gibi bir şeydi o zaman. Ancak imkan el vermemişti.
Şuan da itopya da o civarda. Neden g733 değil de HS80 ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Perfectshot06 Hocam HS80'mi g733'mü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,885
İsim
Emir Yusuf
Şuan da itopya da o civarda. Neden g733 değil de HS80 ?

@Perfectshot06 Hocam HS80'mi g733'mü ?
G733 biraz daha konfor odaklı, ses olarak incelemelerde birkaç kişi ses kalitesi açısından beğenmediğini söylemişti. Ancak HS80 incelemelerine bakılırsa o civarda alınabilecek en iyi ürün olduğu söylenebilir. Mikrofon kalitesi beni benden almıştı.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Benim de tasarım olarak en çok hoşuma giden o 😂

3 ü arasından hangisini önerirsiniz?

Daha önce kullandınız mı hocam ? Eksi artı yönleri nelerdir ?

@Perfectshot06 öneriniz var mı hocam ?
Dostum şöyle söyliyim sana corsairin ekipman kalitesi ve programı kadar kaliteli başka program yoktur. Benim eski sistemim corsair di ve özel profillerle neler neler yapıyorsun klavye mouse mousepad üstünde kuş ucuruyorsu in şimşek çaktırıyorsun ismini yazıyorsun bu kadar özelleştirilebilen ve stabil bir program görmedim. Ama şimdi yeni sistemimin yanına tekrar corsair ekipman alırım kulaklık hariç okadar diyim. Ağır terletiyor ve müzik bass kalitesi vasat. Oyunlarda dediğim gibi virtuoso tatmin eder ama sana tavsiyem başka muadillerine yönel.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Dostum şöyle söyliyim sana corsairin ekipman kalitesi ve programı kadar kaliteli başka program yoktur. Benim eski sistemim corsair di ve özel profillerle neler neler yapıyorsun klavye mouse mousepad üstünde kuş ucuruyorsu in şimşek çaktırıyorsun ismini yazıyorsun bu kadar özelleştirilebilen ve stabil bir program görmedim. Ama şimdi yeni sistemimin yanına tekrar corsair ekipman alırım kulaklık hariç okadar diyim. Ağır terletiyor ve müzik bass kalitesi vasat. Oyunlarda dediğim gibi virtuoso tatmin eder ama sana tavsiyem başka muadillerine yönel.
Peki hocam HS80'nin rahat olduğu söyleniyor. Ne düşünüyorsunuz ?

G733 biraz daha konfor odaklı, ses olarak incelemelerde birkaç kişi ses kalitesi açısından beğenmediğini söylemişti. Ancak HS80 incelemelerine bakılırsa o civarda alınabilecek en iyi ürün olduğu söylenebilir. Mikrofon kalitesi beni benden almıştı.
Yorumların için teşekkürler. Kod yazarken müzik dinleyeceğim. Aynı zamanda oyun oynayacağım. Ve son olarak toplantılara katılacağım. Kullanım alanlarım bunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,885
İsim
Emir Yusuf
Peki hocam HS80'nin rahat olduğu söyleniyor. Ne düşünüyorsunuz ?

Yorumların için teşekkürler. Kod yazarken müzik dinleyeceğim. Aynı zamanda oyun oynayacağım. Ve son olarak toplantılara katılacağım. Kullanım alanlarım bunlar.
İtopya'da G733 1.700₺ şuan. Eğer bu kadar bütçelere gerek yok diyorsan G733 de alabilirsin. Kafanı asla yormaz. kalan parayla başka ekipman veya ihtiyacın olan bir şey de alabilirsin karar senin.

Top Bottom