Neler Yeni

Artık utanç duymuyorum (24.02.2024)

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yok yok bir şey olmaz geyik bir yana yengeyle aranız daha iyi bir hale geldiyse eğer ne giyiyorsun tarzından şeyler sorabilirsin sen de ufak ona benzer şeyler giymeye çalış çıtırından hem pofidiklik hem ilerleme +1 haneye yazılsın
Giyim tarzını biliyorum, o da benim gibi takılıyor aslına bakarsan. Bakalım, yarın nasıl geçecek.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yenge naz yapma işte böyle adamlar karı kızla çok uğraşmaz al kaç işte alla alla detayları bekliyoruz yarın
Vallaha hocam benim kafa erkeklerden çok kızlarla uyuşuyor :D

Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Güncelleme:

Kızla bu gün buluşma çok iyi geçti. Önceden de dediğim gibi kütüpahneye geçip ders falan çalıştık, bir birimizle baya yakındık (nefes alış veriş sesini duyacak kadar) Muhtemelen dışarıdan gören birisi bizi çift falan sanmış bile bile olabilir. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Tekrar diyorum, acele etmeyeceğim. Bu arada kız muhtemelen bana karşı yavaştan bir şeyler beslemeye başlıyor gibi, belki yanılıyorumdur, fakat ben böyle düz arkadaş gibi yaklaşıyorum, o da aynı şekilde bana normal bir arkadaşıymış gibi davranmıyor diye tahmin ediyorum.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Güncelleme:

Kızla bu gün buluşma çok iyi geçti. Önceden de dediğim gibi kütüpahneye geçip ders falan çalıştık, bir birimizle baya yakındık (nefes alış veriş sesini duyacak kadar) Muhtemelen dışarıdan gören birisi bizi çift falan sanmış bile bile olabilir. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Tekrar diyorum, acele etmeyeceğim. Bu arada kız muhtemelen bana karşı yavaştan bir şeyler beslemeye başlıyor gibi, belki yanılıyorumdur, fakat ben böyle düz arkadaş gibi yaklaşıyorum, o da aynı şekilde bana normal bir arkadaşıymış gibi davranmıyor diye tahmin ediyorum.
Düğününüze MAVİ sponsor olsun hocam.

Kara*

80+ Silver
Güncelleme:

Yenge su cocugu aliyosan al yoksa baska biriyle eveririz he ayani denk al!

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yarın 3. buluşmamız olacak, kızla baya yakınlaştım. Dün telefonda 1 saat falan konuştuk.
Şimdi nereye götürebilirim, az fikir verin. Yemeği uzak doğu restoranında yiyeceğiz orada karar kıldık. Benim aklımda Açık hava sinemasına gitmek var fakat bilemiyorum.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Abi bu gün dizilere ve animelere konuk olacak bir olay yaşadım.

Şimdi Maviye kıyafet bakmaya gittim, sweatshirt bakacağım kulağımda kulaklık var arkada jujutsu endingi çalıyor (Lost in Paradise), benim kafa uçmuş işte kıyafetlere bakarken yanıma bi kız gelip şey dedi işte "tarzını çok beğendim kıyafet seçme konusunda yardımcı yardımcı olmak isterim, adım Hatice adımla hitap edebilirsin" dedi. Benim o an kafa gidik olduğu için böyle sadece kıyafete dalgın gözlerle bakıyorum. Kafama dank etti işte kızın gözünün içine baktım ve o an böyle içimden hass dedim, ağızımdan bir an böyle "sen çok tatlısın ya" diye bi cümle çıktı ki ben bunu isteyerek yapmadım, içimden diyecektim. Kız böyle utanır gibi oldu, işte bas baya utandı, benimde gözüm fal taşı gibi açılmış. Kızın yüzünde sanki güller açmış gibi mutlu bir şekilde bana teşekkür etti ve ben o yeşil gözlerine bakarak mağazadan ayrıldım. Kız bana el salladı, o an böyle aklımdan sadece demin ne yaşadım lan ben diyorum. Dönüp instasını bile isteyemedim, o anın şokuyla.

Güncelleme:

İşe gecikmemek için erkenden gideyim dedim, mağazaya girdim böyle kıyafet bakıyormuş gibi yaptım işte etrafı gezdim bulamadım, çalışanlardan birine sordum, saat 4 gibi çalışmaya geldiğini söyledi. Çalışan kadın, bana tanıdığın falan mı diye sordu, ben o an böyle lan ne dicem ben şimdi diye düşünüyorum, aklıma bin bir türlü senaryo geliyor; ya ikisi kardeşse, ya akrabaysalar gibisinden. En sonunda işte kafamda bir kaç saniyede ölçüp tartıp doğruyu söylemeyi seçtim, en fazla ne olabilir ki gibisinden. Kadına biraz kısık sesle "kızdan biraz etkilendimde, bence o da benden etkilenmiştir (şakayla karışık)" diyip güldüm biraz, kadında gülmeye başladı ve bana "akşam gel, bende instası veya numarası yok" dedi. Bende akşamları çalıştığımı, anca salı günü akşamı geleceğimi söyledim, kadın tamamdır zaten kendisi tatillerde burda çalışıyor yani akşamları gelsen görürsün dedi, bende teşekkür edip ayrıldım.

Aslında aklımda kendi instamı çalışan kadına verip onunda kıza vermesini sağlamak vardı ama öylede olmaz sonuçta kızın ne düşündüğünü bile bilmiyorum diye öyle bir taşın altına elimi sokmak istemedim.

Şimdi millet Salı günleri benim izin günüm olduğu için mecburen haftaya gitmek durumundayım yoksa bu kızı başka türlü görme imkanım zor. Ben 3 gibi çalışmaya gidip 12 de evde oluyorum. En azından instasını bulabilsem iyiydi ya.

Acaba kadın benim hakkımda bir şey der mi çok merak ediyorum.

Güncelleme 2:

Mission Passed!

Güncelleme 3:
Evet millet, ♾️ sezonluk dizinin hikayesi devam ediyor :D

Bu gün saat 16.30'da buluştuk ve ben buluşma noktasına gittiğimde kız orada beni bekliyordu. Uzaktan baktığımda bile aşırı güzel ve tatlı gözüküyordu, yanına gittiğimde saate bile bakmadan özür dileyip geç kaldığımı söyledim ve o da bana geç kalmadığımı, kendisinin buluşma yerine 10 dakika önceden geldiğini söyledi, bende ne diyeceğimi bilemeyip bir dahakine bende 20 dakika erkenden gelirim dedim ve gülerek kafeye girdik. İşte ikimizde kahvelerimizi alıp oturduk sohbet etmeye başladık baya bir konuştuk ettik, zaten daha öncesinde Instagram üzerinden müsait oldukça konuşuyorduk.Kız aşırı saygılı ve kibar birisi bunu ilk buluşmada anladım diyebilirim, buluşma sırasında telefonunu bir kez bile açmadı. Korktuğum başıma gelmedi, kızla ortak noktalarımız var, mesela resim çizmek, anime izlemek, polisiye/cinayet/gerilim temalı kitaplar okumak gibi gibi işte. Kızın sadece Agatha Christie'nin yazdığı kitaplardan oluşan bir rafı bile varmış resmini falan gösterdi böyle hayranlıkla baktım. Bence daha fazla konuştukça bir birimizi tanıdıkça ortak nokta havuzumuzun daha fazla büyüyeceğini düşüyorum. Saat 18.30 civarı kafeden kalkıp dışarıda otobüs durağına kadar yürüdük. Durakta otobüsü bekleyip orada ayrıldık işte, şimdi eve geçtim ve bunları yazıyorum. Bu arada laf aralarında falanda ufak iltifatlar ettim, kendiside bana karşı boş kalmadı ve o da aynı şekilde laf aralarında bana ufak iltifatlar etti.

Yazarken çok fazla detaya girmedim, baya dolu dolu bir buluşma oldu. Ben dilciyim o sayısalcı, ben ona ingilizce o bana matematik öğretecek :D bir daha ki buluşma haftaya Perşembe günü kütüphaneye gideceğiz.

Öyle böyle işte hiç kasmadım kendimi, o da zaten çok gergin gözükmüyordu ama heyecanladığını yüzüne bakarak bile anlıyordum, dediğim gibi ben akışına bırakacağım olacağı varsa olur.

Yarın 3. buluşmamız olacak, kızla baya yakınlaştım. Dün telefonda 1 saat falan konuştuk.
Şimdi nereye götürebilirim, az fikir verin. Yemeği uzak doğu restoranında yiyeceğiz orada karar kıldık. Benim aklımda Açık hava sinemasına gitmek var fakat bilemiyorum.
Yeter Lan Artık Şu 3.Buluşmayı Yapın (Konu Olarak Forumda Bu Konuyu Açtığını Anlatabilirsin Sarar xD)

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam lunaparka gidin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,217
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom