Neler Yeni

Modding Artık Windows 11'e geçilir mi ?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Öylesine değil, windows ta ne yaptığına bağlı, en çok sorun yaşayanlar genelde teknik tarafı çok inceleyen işletim sisteminin derinlerine inen kişiler oluyor, eğer düz kullanıcılardansan sorun yaşama ihtimalin çok düşük, mesela ağır rekabetçi oyuncuysan Windows 11 kullanmaz onlar çünkü sistem gecikmesine kadar performans gerekiyor, windowsun bile latency değerleri var ben 2 sene kullandım 11 ama ozamanlar 24H2 sürümü yoktu eski sürümlerine göre yorum yapmak istemiyom çok sorun yaşattı.

24h2 den sonra toparladı diyorlar ama ben sistem stabilitesine çok önem veriyorum, sorun yaşamıyorsan dokunma derlerya ben onlardanım. Kısacası windowsu temel düzeyde kullanan biriysen geç bir şey olmaz ama çok teknik detaylara takılıyorsan windows 11 canını sıkar. çok fazla işlemci gücü ram tüketen gereksiz animasyonlar vs var içinde.

Ben normal windows 10 bile tatmin etmediği için custom iso kullanıyorum sen düşün takıklığımı :D arkada çalışan gereksiz hizmetleri kapattım en az 30 küsür tane.
Windows'u çok kurcalayan birisi değilim PC yi açıp oyunumu oynar kapatırım daha çok. W11 sanırım tercihim olucak herkese teşekkür ederim yarın W11'e geçtikten sonra deneyim raporu atarım

The Semih

80+ Silver
Windows'u çok kurcalayan birisi değilim PC yi açıp oyunumu oynar kapatırım daha çok. W11 sanırım tercihim olucak herkese teşekkür ederim yarın W11'e geçtikten sonra deneyim raporu atarım
Formattan sonra PC çok hızlı olacak zaten, rapor yapacaksan uzun süre kullanman gerek oyunlarını programlarını vs yükledikten sonra şuanki windows 10 sisteminle kıyaslayabilirsin.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
Evet, geçilir. Bununla ilgili milyar tane konu açıldı zaten. Beta'dan beri kullanıyorum, full sürüme çıktığından beri sorun yaşamadım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar konuyu kısa kesicem, bilgili ve deneyimli arkadaşlar yanıt verirse sevinirim.

Uzun zamandır windows 10 kullanıyorum, windows 11 ilk çıktığı zamanlar bir çok sorunu beraberinde getirmişti ama artık güncellemelerle düzeltildi mi, geçilir mi, performans kaybı yaşar mıyım ?

Yanıtlarınızı bekliyorum iyi forumlar, iyi geceler.
Not: 7800x3d + 7900xtx sistem
Donanım güncelse Win10 aşırı düzgün çalışmıyor o yüzden Win11, donanım eski ise de tam tersine Win10 daha düzgün çalışıyor Win11 düzgün değil 😀

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
oğuzhan ege
win7 ye güncelleme geleceğini bilsem ona geçmek isterim isterse win 60 çıksın hiç bir şeye değişmem :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom