Neler Yeni

🔥 Asgari ücrette alt sınır açıklandı! Bu rakam üzer...

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,681
İsim
Burak Karadağ
Türk İş Başkanı Ergün Atalay, asgari ücret pazarlığına sayılı günler kala dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "Açlık sınırından bir pazarlık olmaz onun üzerinden bir pazarlık olur" diyen Atalay, asgari ücret pazarlığında alt sınırın 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı olan 14 bin 25 lira olduğunu söyledi. Kamuoyunda 16-17 bin liralık bir beklenti oluşmuşken, Türk-İş Başkanı'nın rakamı bu denli düşürmesi milyonları hayal kırıklığına uğratacak.

- ALT SINIR 14 BİN 25 LİRA​

- "İNŞALLAH TOPLU MEMNUN EDECEK BİR RAKAM VERİRLER"​

- ZAM BEKLENTİSİ YÜZDE 40-50 ARASI​

Kamuoyunda asgari ücret zammı için yüzde 40-50 arasında bir beklenti oluşmuş durumda. Eğer zam yüzde 40 olursa asgari ücret 15 bin 963 lira, yüzde 45 olursa 16 bin 533 lira, yüzde 50 olursa 17 bin 103 lira olacak.

🔴 TEK ZAM MESAJI!​

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Balkanı Vedat Işıkhan önümüzdeki 2024 yılı asgari ücretine tek zam yapılacağını belirtti.

1701620128264.png

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Artık optimist hiçbir düşünce yok bende.
Pesimist olmaya devam..

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
C Ş
Keşke azalsa da her şeyim fiyatı da azalsa eskisi gibi. Gerçekten para daha değerlenir.
Yoksa arttıkça batacağız.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Forumda vize nasıl alınır adlı konu başlıkları da istiyoruz!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,670
Üyeler
156,650
Son üye
Frksnc
Top Bottom