Neler Yeni

Ashwagandha almak istiyorum önerebilir misiniz veya link atabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş

alovra

80+ Bronze
spor yapıyorum ama daha çok stres duygu vb için
bu güzel çağda duygularınızı kaybetmenizi pek önermem stres için piskolog öneririm boks torbasını tekme tokat dövün arada güzel stres attırır

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
spor yapıyorum ama daha çok stres duygu vb için
kanka o durum bir tıkta plasebo etkisi diyebilirim uyku düzenlemesinde işe yarayabilir ancak bir tık duygularım yok artık kafasındaki ahmaklar tarafından yüceltilen bir şey adam akıllı creatinini protein tozunu al eğer uyku sorunları yaşıyorsan melatonin hapı yada melisa çayı önerebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş
bu güzel çağda duygularınızı kaybetmenizi pek önermem stres için piskolog öneririm boks torbasını tekme tokat dövün arada güzel stres attırır
iyi dedin kral

1Kaira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kayra Tan
kanka o durum bir tıkta plasebo etkisi diyebilirim uyku düzenlemesinde işe yarayabilir ancak bir tık duygularım yok artık kafasındaki ahmaklar tarafından yüceltilen bir şey adam akıllı creatinini protein tozunu al eğer uyku sorunları yaşıyorsan melatonin hapı yada melisa çayı önerebilirim
bu yaşta creatine ve protein tozu öneriyo musun şuana kadar hiç kullanmadım 4 aydır spor yapıyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bu yaşta creatine ve protein tozu öneriyo musun şuana kadar hiç kullanmadım 4 aydır spor yapıyorum
yiyeceklerden yeteri kadar protein alıyorsan eğer protein tozuna gerek yok creatinede supplementler arasında en çok araştırılmış supplement diyebilirim dediğim gibi bol su içerseniz pek bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum yeni 17 yi tam olarak doldurdum bende :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
Başlığı görüp geldim neden random atmış diye jsjsksks

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Merhaba arkadaşlar, artılarını ve eksilerini biliyorum.
Hem spor hem hayat için kendim için Ashwagandha kullanmaya başlamak istiyorum, önerebileceğiniz bir marka varsa linkini atabilir misiniz?
instagramdan duyduğum kadarıyla duyguları yok ediyormuş ama uykuyu fln düzeltirotmuş bulabilirsem bende alıcam
Bunun için melatonin veya Zma tüketebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,659
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom