Neler Yeni

Öneri Aşınmayan MousePad Önerisi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Bütçe
600
Selamlar arkadaşlar , 6 aydır kullandığım steel series Prism xl mouse pad aşındığı ve kaymamaya başladığı için ve beyazlaşmalar olduğu için bugün iade ettim , sizden steel series dışında bir markadan mouse pad önerisi istiyorum, bilindik bir marka olsun max 600 tl olursa sevinirim.
Ayrıca ilerde aşınma kaymama gibi sorunlar yaşamak istemiyorum lütfen ona göre bir öneri yapın rgb olup olmamasıda önemli değil. Klavye ile mouse u kapsarsa daha iyi olur

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Numan Ceylan
mousepad klavye içi değil mouse için. Büyük mousepadler zaten çok fazla kaliteli model barındırmıyor. Genelde standart seviyede ürünleri büyük yapıyorlar. Asıl gerçek performansı ve uzun süre kullanımı sağlayan modeller 45x40 veya 50x45 48cm aralığındalar.
Ben sana amazon garantili deneyip tekrardan 30 gün içierisinde rahatlıkla iade edebileceğin klasse longtengi öneririm.
Uzun kullanımda gayet başarılı ve gayet iyi kayan tutunan bir model.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Berk
Steelseries mouse pad kullanıyorum 2.5 yıldır. Hiç aşınma yaşamadım, arada sırada şampuan dökerek elimle temizliyorum. Kullandığın mousepad nasıl aşındı merak ettim. Mousepad olarak razer bakabilirsin.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steelseries mouse pad kullanıyorum 2.5 yıldır. Hiç aşınma yaşamadım, arada sırada şampuan dökerek elimle temizliyorum. Kullandığın mousepad nasıl aşındı merak ettim. Mousepad olarak razer bakabilirsin.
Arkadaşıma ve kendime aldım ondaki heavy xxl , bende qck prism xl ve aynı anda almıştık şuan onunkide hafif beyazladı ve daha az kayıyor aşınmadı diyen ağır sallıyordur kusura bakma da kanka :D

Hadi tek bende olsa neyse arkadaşımda da oldu yalan söyleyecek halim yok , hiçbir ürünü kaba kullanan birisi değilim mousepade toz dışında hiçbirşey temas etmedi ve buna rağmen hemen aşındı.

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Koray Yıldız
thermal take ttsports

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Berk
Arkadaşıma ve kendime aldım ondaki heavy xxl , bende qck prism xl ve aynı anda almıştık şuan onunkide hafif beyazladı ve daha az kayıyor aşınmadı diyen ağır sallıyordur kusura bakma da kanka :D

Hadi tek bende olsa neyse arkadaşımda da oldu yalan söyleyecek halim yok , hiçbir ürünü kaba kullanan birisi değilim mousepade toz dışında hiçbirşey temas etmedi ve buna rağmen hemen aşındı.
Yok hocam o manada demedim. Acaba dedim benim aldığım mousepad'in mi ömrü uzun ya da kullanım farkı bilemedim. İllaki her şeyin bir ömrü var ama üzerine kola, ayran, çay ve benzeri her şeyi döktüm. Şampuanla yıkayınca iz dışında hiçbir şeyi kalmıyor. Sprey atarken de hiç kaymama gibi sorun yaşamadım. Fotoğrafını paylaşıyorum, sizinkini de merak ettim.

Ekler

• WhatsApp Image 2022-12-28 at 17.40.05.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-28 at 17.40.05.jpeg
    1.9 MB · Hit: 39

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam o manada demedim. Acaba dedim benim aldığım mousepad'in mi ömrü uzun ya da kullanım farkı bilemedim. İllaki her şeyin bir ömrü var ama üzerine kola, ayran, çay ve benzeri her şeyi döktüm. Şampuanla yıkayınca iz dışında hiçbir şeyi kalmıyor. Sprey atarken de hiç kaymama gibi sorun yaşamadım. Fotoğrafını paylaşıyorum, sizinkini de merak ettim.
Bu sanırım eski bir model ilk kez gördüm bunu , sizinkide beyazlamış ama renkli olduğu için pek belli değil gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sanırım eski bir model ilk kez gördüm bunu , sizinkide beyazlamış ama renkli olduğu için pek belli değil gibi
Benimki bu şekilde ve kayganlığının yarısı gitti ..

Ekler

• CCEBA375-C04D-4684-A138-ED29D07FFA72.jpeg
    CCEBA375-C04D-4684-A138-ED29D07FFA72.jpeg
    3.6 MB · Hit: 32
Top Bottom