Neler Yeni

Aşırı hantal bir insanım

KirliKill

80+ Silver
2 ay sonra 15 yaşına gireceğim ama kendimi bildim bile hantalım. kilodan değil ama adam akıllı sıçrayamıyorum. fizik gücüm yok neredeyse hiç koşamıyorum 10 saniye koşup 40 saniye nefes nefese kalıyorum kasım yok bide üstüne üşengeçlik ekleninçe çok büyük sıkıntı çıkıyor. bu konuya bir çare var mıdır ?

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
spor + dengeli beslenme.

KirliKill

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
spor + dengeli beslenme.
urfalıyım önüme bir tava gelse acımam sence dengeli beslenmem mümkün mü ? sporda tam olarak ne yapabilirim ? 15 yaşında halter kaldıramam değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

spor yaparak çözülür bu bir sorun değil.
Spor ve beslenme :D Başka yolu yok :D
urfalıyım önüme bir tava gelse acımam sence dengeli beslenmem mümkün mü ? sporda tam olarak ne yapabilirim ? 15 yaşında halter kaldıramam değil mi

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
2 ay sonra 15 yaşına gireceğim ama kendimi bildim bile hantalım. kilodan değil ama adam akıllı sıçrayamıyorum. fizik gücüm yok neredeyse hiç koşamıyorum 10 saniye koşup 40 saniye nefes nefese kalıyorum kasım yok bide üstüne üşengeçlik ekleninçe çok büyük sıkıntı çıkıyor. bu konuya bir çare var mıdır ?
aa ben

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
niye kaldıramıcaksın
gidecen bi fitness salonuna eğer ordaki hoca ilgileniyorsa ondan antreman ve beslenme programı isticen yoksa uzaktan eğitim tavsiye ederim

urfalıyım önüme bir tava gelse acımam sence dengeli beslenmem mümkün mü ?
ASPOFGIASHNWGIAWSEWNGAWGADEEGHAEDHAWEHAW

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
hocam ben de hataylıyım ama zor da olsa dengeli besleniyorum :D
istanbul,ege gibi kısımlarda bu daha kolay zaten ama bizim için zor olsa da imkansız değil.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
kalbin delik olablir kardiyolojiye gidip eforlu çektirmen ekokardiyogram çektirmen gerekebilir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kendimi gördüm.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
gardaşım sarıl bana gardaşım. işin kötüsü büyüyünce şişko animecilere benzemekten korkuyorum
hayırrr bende 4 ay sonra 15 ime gircem bi ara çok fea hırs yaptım 1 haftada 8 kilo verdim sabah öğle akşam koşuyordum 1 saat diyet dde yapıyordum ama tekrar kilo aldım :(

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Spor Sağlıklı beslenme, bu faktörlere bağlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,561
Üyeler
140,659
Son üye
Darkın_MN
Top Bottom