Neler Yeni

Aşırı hantal bir insanım

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
kalbin delik olablir kardiyolojiye gidip eforlu çektirmen ekokardiyogram çektirmen gerekebilir
ben koşamıyom bile çok azbacaklarım tutuyor bu üşengeçlikle alakası varmıdır bilmiyorum ama yürüken bile zor yürüyorum kendimi bildim bileli böyleyim

KirliKill

80+ Silver
kalbin delik olablir kardiyolojiye gidip eforlu çektirmen ekokardiyogram çektirmen gerekebilir
kalbimde bi sıkıntı yok sadece koşarken böyle oluyor bi gün yamuk yaptığını görmedim kalbimin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben koşamıyom bile çok azbacaklarım tutuyor bu üşengeçlikle alakası varmıdır bilmiyorum ama yürüken bile zor yürüyorum kendimi bildim bileli böyleyim
bu şey değilmi yaa

BEN

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
kardiyolojiye bi danışmanı tavsiye ederim dediğim gibi semptomlardan birisi çabuk yorulma ritim bozukluğudur sen yinede bi görün

T O B İ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
Babasının jettasını kaçıran çocukla beraber
İsim
Mert
İlk kendi ağırlığınla spor yap.
Basketbol , Amerikan futbolu antrenmanları fln yap (topsuz olanları).

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
Spor derken aklına ağırlık kaldırma halter felan gelmesin bu yaş için pek uygun değil. Kardiyo koşu bandı basketbol vs. oynayabilirsin. ağırlık kaldırabilirsin lakin ağırlık kaldırmayı fazla yapma.

cemtastan2301

80+ Gold
urfalıyım önüme bir tava gelse acımam sence dengeli beslenmem mümkün mü ? sporda tam olarak ne yapabilirim ? 15 yaşında halter kaldıramam değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:
Spor deyince aklınıza profesyonellik gelmesin hocam, günlük yapılması gereken sporları yapın yeter. (Yürüyüş, hafif ağırlık vb.)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,583
Üyeler
141,316
Son üye
eray31
Top Bottom