Neler Yeni

Asrock B760M PG Lightning Intel B760 Anakart Alınır mı?

Rio Shine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan Güder
Satıcıyla görüş 14. nesille tak çalıştır görüntü verir mi diye. Eski bios gelebilir yada görüntü vermeyebilir derse onlardan rica et bios güncelleyip gönderebilir misiniz diye. Kartın ülkeye giriş tarihi 2023 2. yarısından sonraysa yeni bios ile gelir muhtemeln.
Bu arada satıcı son sürüm gelmez dedi sen söylediğine göre almamam lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum, senin bahsettiğin mevzu artık kalmadı gibi bir şey. Günümüzde anakart üreticileri tak çalıştır olacak şekilde ürünleri çıkarıyorlar. (Fabrikasyon çıkışlı bir hata olmaz ise) İkisi de 2023 çıkışlı ürünler.
Kaldı ki 14. Nesil işlemciler ile B760 serisi anakartlar hemen hemen birbirine yakın bir dönemde çıktılar. Bir sorun olmayacaktır muhtemelen.
Mantıklı konuşuyorsun da bugün bilgisayarcıya sorduğum zaman o da böyle bir sorunun olabileceğini söylemesi iyice kafa karıştırdı

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Bu arada satıcı son sürüm gelmez dedi sen söylediğine göre almamam lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mantıklı konuşuyorsun da bugün bilgisayarcıya sorduğum zaman o da böyle bir sorunun olabileceğini söylemesi iyice kafa karıştırdı
Ben hala bir sorun olmayacağı kanaatindeyim. Ha bildiğim yanlışsa da çıkar aslanlar gibi özür dilerim yanlış biliyormuşum derim. :)
Verdiğim linkte 14.Nesil desteği diye yazmışlar ancak, anakartın tam çıkış tarihini o kadar aradım bir türlü bulamadım. Epeyde de 2023 yazıyor sadece.
Benim bildiğim eskiye nazaran çoğu marka artık güncel BIOS'lu olarak çıkarıyor ürünleri. Çünkü 14. Nesil işlemcilere özel bir anakart yok şimdilik. (B860 gibi.)

Rio Shine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan Güder

Ekler

• Screenshot_2023-12-06-18-16-00-188_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-06-18-16-00-188_com.android.chrome.jpg
    381.1 KB · Hit: 59

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Halil uçar
Anakart gen5 destekli 3x m2 destekli 7200mhz ddr5 destekli + nahimic audio mevcut hiç düşünme yapistir. Bende 13400f ile kullaniyorum. Ben de qp den almistim

Top Bottom