Neler Yeni

asus a21 kasası fanlı mı geliyor

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
asus a21 kasasını sipariş edicem ama sanırım fansız geliyomuş tam emin değilim açıklamada da bilgi verilmemiş almış veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi fansız geliyosa hangi fanla birlikte sipariş etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Gurkan
evet fansız olarak gelıyor bunun yerıne nzxt h5 flow alınabılır

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet fansız olarak gelıyor bunun yerıne nzxt h5 flow alınabılır
hepsi burada sitesindeki bi satıcı fanlı gönderim yaptığını yazmış 3.300 fiyatlarında ve söylediğiniz kasa da toplam iki fan olduğu yazıyo görsellerde 4 fana kadar var net bilgiye ulaşamadım yardımcı olabilir misiniz kasa seçiminde
Mesaj otomatik birleştirildi:

hepsi burada sitesindeki bi satıcı fanlı gönderim yaptığını yazmış 3.300 fiyatlarında ve söylediğiniz kasa da toplam iki fan olduğu yazıyo görsellerde 4 fana kadar var net bilgiye ulaşamadım yardımcı olabilir misiniz kasa seçiminde
rx6800xt matx anakart thermalright phantom spirit sistemin özellikleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Gurkan
ıncehesap gamıng gen sıtelerınde baktıgımızda ıse fansız olarak gosterıyor https://www.akakce.com/bilgisayar-k...3-0-atx-mid-tower-kasa-fiyati,1543600484.html bu kasa yada bıtfenıxın baska modellerı olabılır

rx6800xt matx anakart thermalright phantom spirit sistemin özellikleri
knk ekran kartın devasa bısey anakartın cok kucuk bısey garıp oldu ekran kartın tahmını 30 31 santım gıbı bıseydır oyuzden derınlıgı buyuk olan bır kasa bak

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
ıncehesap gamıng gen sıtelerınde baktıgımızda ıse fansız olarak gosterıyor https://www.akakce.com/bilgisayar-k...3-0-atx-mid-tower-kasa-fiyati,1543600484.html bu kasa yada bıtfenıxın baska modellerı olabılır

knk ekran kartın devasa bısey anakartın cok kucuk bısey garıp oldu ekran kartın tahmını 30 31 santım gıbı bıseydır oyuzden derınlıgı buyuk olan bır kasa bak
niye hocam matx anakarta büyük ekran kartı takamaz mıyız böyle bi yorumda bulundunuz

Top Bottom