Neler Yeni

Asus Değişim Iade Hakkında Sorun

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Ben dolaptan kapalı kutu asus tuf A15 aldım ancak bozuk çıktı.32k para verdim. Asusa göndereceğim ve iade veya değişim verirler dediler muhtemelen.Tamir olmaz ise…
Değişim de yapılamıyor çünkü ürün stoklarda yok.
Fatura fiyatı da 25k…
Bir çözüm yolu gösterin a dostlar

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
mehmet ali oğuz
Ben dolaptan kapalı kutu asus tuf A15 aldım ancak bozuk çıktı.32k para verdim. Asusa göndereceğim ve iade veya değişim verirler dediler muhtemelen.Tamir olmaz ise…
Değişim de yapılamıyor çünkü ürün stoklarda yok.
Fatura fiyatı da 25k…
Bir çözüm yolu gösterin a dostlar
stok yok ise çözüm de yok bekletip en son mecburi ücret iadesi diyebilirler . Muadili ürün değişim hakkı da Doa raporuna göre aslında hakkınız ama THH başvuruda bulunursunuz büyük ihtimalle. Genelde TR firmaları Doa raporu haklarınızı hiçe sayıyor :)

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mecbur fatura üzerinden belirtilen fiyatın ücretini yatırıcaklar o zaman

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Hacı
Asusa yollamak yerine, dolapla iletişime geçip aldığınız kimse ona yollamak daha mantıklı olurdu sanki.

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Asusa yollamak yerine, dolapla iletişime geçip aldığınız kimse ona yollamak daha mantıklı olurdu sanki.
Ürünü onaylamıştım çünkü ilk testlerde bir sıkıntı yok.Aldığım kişi ile görüştüm o da değişim için uğraşırız halletmeye çalışırız dedi

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
mehmet ali oğuz
Ürünü onaylamıştım çünkü ilk testlerde bir sıkıntı yok.Aldığım kişi ile görüştüm o da değişim için uğraşırız halletmeye çalışırız dedi
Ürünü alalı kaç gün oldu hiç bir şekilde iade hakkı olmuyor mu dolap üzerinde acaba :(

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Ürünü alalı kaç gün oldu hiç bir şekilde iade hakkı olmuyor mu dolap üzerinde acaba :(
1 gün oldu daha ama onayladıktan son iş işten geçiyor :( Son paramı yatırıp aldığım şey böyle olunca ne psikoloji kaldı ne bir şey

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Ücreti yatıracaklarsa da fatura kimin adınaysa ona yatırırlar ki fatırada yazan fiyatı yatırırlar zaten. Sadece değişim olursa işine gelir diğer türlü büyük zarardasın.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
mehmet ali oğuz
1 gün oldu daha ama onayladıktan son iş işten geçiyor :( Son paramı yatırıp aldığım şey böyle olunca ne psikoloji kaldı ne bir şey
Asus servise gönderip Doa raporu çıkartıp o raporu satın alınan firmaya göndermeniz gerekiyor. Hak olarak birebir değişim ücretsiz tamir muadili ürün veya misli haklarınız bulunuyor lakin TR firmaları uymuyor belli bir süre sonra 3 4 5 ay stoklarda hala yok ise ücret iadesi yapıyorlar oda faturadaki şahıs adına oluyor genelde tabi ikinci sahibinede yapanlar oluyor genelde. THH başvuruyu ürünün ilk sahibi yapmalı birde :( fatura sahibi. Çok zırıltı lı iş 2. el ürün Thh de

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Asıl sahibi ile görüşmem var adamla sürekli irtibat halindeyim.Tc numarasına kadar var.Umarım sorun olmadan halledilir.Durduk yere bilgisayarsız da kaldık.her şey ters gidiyor maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,478
Üyeler
146,728
Son üye
whybe
Top Bottom