Neler Yeni

ASUS DUAL RX 580 SADECE DVİ VAR

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
O kadar bütçem yoktu malesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
1450tl ye aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban
İade

76 derece gayet iyi 30 tane 8gb atmanızı bekliyorum 1450tlye (y)
Önemli olan burada fiyatı veya vrami değil tek dvi mining edition kartlards normallerine göre yarı yarıya daha az besleme olur çünkü mining biosa göre tasarlanırlar. Biz turjler de alıp ork bios ile kullanmayan çalışınca mortingen anladın mı kankam.

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
İade

Önemli olan burada fiyatı veya vrami değil tek dvi mining edition kartlards normallerine göre yarı yarıya daha az besleme olur çünkü mining biosa göre tasarlanırlar. Biz turjler de alıp ork bios ile kullanmayan çalışınca mortingen anladın mı kankam.
O zaman iade ediyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Reav

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
İade

Buna bios atıp kullanmak istesem ne olur yani çok mu sıkıntı çekerim çünkü param güvende 150tl mi cukkaladı bende zaten kartın parasını zar zor toparlamıştım yani bu kart hiç kullanılmazmı yoksa benim için idare edebilirmi. Çünkü iade edersem bütçem sıkıntılı olduğu için biraz zor olucak yeni kart almam

Normal rx 580 70 fps verdiği oyunda 60 verse bile yeter bana

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,620
İsim
göksel yurtcan
Buna bios atıp kullanmak istesem ne olur yani çok mu sıkıntı çekerim çünkü param güvende 150tl mi cukkaladı bende zaten kartın parasını zar zor toparlamıştım yani bu kart hiç kullanılmazmı yoksa benim için idare edebilirmi. Çünkü iade edersem bütçem sıkıntılı olduğu için biraz zor olucak yeni kart almam
idare eder fakat ikinci monitör kullanamazsınız satışındada sorun yaşasınız

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
Zaten seneye üniversiteye gideceğim inşallah kendime yazın çalışıp laptop alacağım bu sistemi 1 sene tek kullanacağım

Gidincede bunu kardeşime bırakırım evde

2. Monitör de çok önemli değil aslında sadece heveslendiğim için biraz öyle istedim ama

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,620
İsim
göksel yurtcan
Zaten seneye üniversiteye gideceğim inşallah kendime yazın çalışıp laptop alacağım bu sistemi 1 sene tek kullanacağım

Gidincede bunu kardeşime bırakırım evde

2. Monitör de çok önemli değil aslında sadece heveslendiğim için biraz öyle istedim ama
anladım hocam sıkıntı yaşamazsınız

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

Normal rx 580 70 fps verdiği oyunda 60 verse bile yeter bana
Olay bu değil siz bu kartı normal oyun için kullanirsaniz miningden çok daha fazla yoracaksiniz kart sansiniza kalmış şekilde yüksek ihtimal 5 6 ay gibi bir sürede bozulacak garanti sekilde.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,620
İsim
göksel yurtcan
O zaman kullanacağım kartı. sonra pişman olmam inşallah
hocam murat hocam uyarınca aklıma geldi murat hocamın dediği gibi bios sıkıntı çıkaracaktır en mantıklısı iade

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom