Neler Yeni

Çözüldü✓ asus dual rx6700xt coil whine sorunu

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
MADDE 11- (1) Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici;

a) Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,

b) Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme,

c) Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme,

ç) İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,

seçimlik haklarından birini kullanabilir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.

kaynak: mevzuat.
Bilgisiz kullanıcı seçimini yapmazsa şansa kalıyor o doğru.
Kardeşim servisin vereceği rapor şans işi diyorum. Servis sesin normal düzeyde olduğu raporunu yazabilir Yada normal değil diye yazabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye bu kadar kastınız anlamış değilim.

Ayrıca hukuki yollar hakkında bilgim olmadiginida yazdım. Neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz.

Silinsin

80+ Silver
Kardeşim servisin vereceği rapor şans işi diyorum. Servis sesin normal düzeyde olduğu raporunu yazabilir Yada normal değil diye yazabilir.

Niye bu kadar kastınız anlamış değilim.

Ayrıca hukuki yollar hakkında bilgim olmadiginida yazdım. Neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz.
Cevabınızı okursanız ilk attığınız
"
Gönderin o zaman. Değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış. Tamiri olurmu emin değilim ama"
Ne yazmışsınız değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış yazmışsınız değil mi? Burda servis sorunu onayladıktan sonra ki karara atfedilen bir cevap görülüyor?
hatta stokta yoksa iade çıkar yazmışsınız
Benim alıntı atma sebebim yanlış bilgiyi düzeltmekti hazmedemeyen sizsiniz.
Muhattap olmayalım iyi forumlar.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Cevabınızı okursanız ilk attığınız
"
Gönderin o zaman. Değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış. Tamiri olurmu emin değilim ama"
Ne yazmışsınız değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış yazmışsınız değil mi? Burda servis sorunu onayladıktan sonra ki karara atfedilen bir cevap görülüyor?
hatta stokta yoksa iade çıkar yazmışsınız
Benim alıntı atma sebebim yanlış bilgiyi düzeltmekti hazmedemeyen sizsiniz.
Muhattap olmayalım iyi forumlar.
Sizi tanımıyorum niye muhatap olayım. Servis raporu şans işi dedim. Hayır değil dediniz. Hukukî süreçi bilmiyorum dedim. Servisi raporunun olumlu yönde çıkacağıni nasıl buluyorsunuz. coil whine sorununun garantisi mi var ki şans değil diyorsunuz. Bu süreçte kaç tane hakem heyetinden dilekçe var bilginiz varmı. İyi forumlar

Silinsin

80+ Silver
Sizi tanımıyorum niye muhatap olayım. Servis raporu şans işi dedim. Hayır değil dediniz. Hukukî süreçi bilmiyorum dedim. Servisi raporunun olumlu yönde çıkacağıni nasıl buluyorsunuz. coil whine sorununun garantisi mi var ki şans değil diyorsunuz. Bu süreçte kaç tane hakem heyetinden dilekçe var bilginiz varmı. İyi forumlar
Yazdığınız orda :D değişim mi olur ne olur bilmem dediniz o mesaja seçime bağlı dedim
"Gönderin o zaman. Değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış. Tamiri olurmu emin değilim ama"
Mesajınız tam olarak bu servis onayına olan mesajınıza net bir şekilde onay alındıktan sonrası için diye de belirttim ilk mesajınız yukarıda yazdığım. Neresinden servis için bir şey yazıyor üçünden birinin şansa kaldığı yazıyor?

Hatta inat ederseniz alıntı olarak atayım
Gönderin o zaman. Değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış. Tamiri olurmu emin değilim ama

Daha da inanmazsanız.
Screenshot_2022-10-02-22-28-51-843_com.android.chrome.jpg

İlk mesajınız da aleni olarak değişim iade haklarını söz konusu yaptınız bunun olmadığını söyledikten sonra rapor diye çevirdiniz ses etmedim o mesajınızı da altıntılayıp rapor onaylandıktan sonra seçime kalıyor diye belirttim konu sahibine yardımcı olsun diye üstünüze de gitmedim yanlış biliyordum demek bu kadar zorunuza gitmemeli.

İlk mesajınız ne? Tam olarak bu
Gönderin o zaman. Değişim tamir yada para iadesi şansa kalmış. Tamiri olurmu emin değilim ama
Burda onay sonrası için bir yorum var reddedilme şansı var yazsaydınız ben yanlış anladım derdim her neyse bu aralar forumda var hatasını kabul edemeyenler iyi forumlar.

Son düzenleme:

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Muhatap olmayın dediniz. Olmuyorum.

Top Bottom